BB-Plugin - en to nl translation catalogue (2136 entries)

en: "Add to Cart" Button
nl: Knop 'Voeg toe aan de winkelwagen'

en: "Equalize" sets the columns to have the same height as the largest column.
nl: Met "Gelijktrekken" worden de kolommen zo ingesteld dat ze dezelfde hoogte hebben als de grootste kolom.

en: "I'm not a robot" checkbox (V2)
nl: "Ik ben geen robot" selectievakje (V2)

en: "{message}" on line {line} of {file}.
nl: "{message}" op rij {line} van {bestand}.

en: % Comments
nl: % reacties

[ctx: %1$s branded builder name. %2$s post type name.]
en: %1$s is currently active for this %2$s.
nl: %1$s is actief voor deze %2$s.

en: %d Audio File Selected
nl: %d geselecteerd audiobestand

en: %d Audio Files Selected
nl: %d geluidsbestanden geselecteerd

en: %d Photo Selected
nl: %d geselecteerde afbeelding

en: %d Photos Selected
nl: %d foto's geselecteerd

en: %d item | %d items
nl[0]: %d artikel
nl[1]: %d artikelen

en: %s Settings
nl: %s instellingen

en: %s Shape
nl: %s vorm

en: %s Shape Style
nl: %s vorm stijl

[ctx: %s branded builder name.]
en: %s lets you drag and drop your layout on the frontend.
nl: %s laat je je layout neerzetten aan de gebruikerskant van je site.

[ctx: %s branded builder name.]
en: Convert to %s
nl: Converteer naar %s

[ctx: %s branded builder name.]
en: Launch %s
nl: Start %s

en: %s custom icon | %s custom icons
nl[0]: %s aangepast icoon
nl[1]: %s aangepaste iconen

[ctx: %s is a time diff such as 1 day or 2 weeks.]
en: %s ago
nl: %s geleden

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Saved Module
nl: Opgeslagen module %s

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Saved Row
nl: Opgeslagen rij %s

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Saved Template
nl: Opgeslagen template %s

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Template
nl: Template %s

[ctx: %s is an object like posts or taxonomies.]
en: Match all %s except...
nl: Komt overeen met alle %s behalve...

[ctx: %s is an object like posts or taxonomies.]
en: Match all related %s except...
nl: Komt overeen met alle gerelateerde %s behalve...

[ctx: %s is an object like posts or taxonomies.]
en: Match these %s...
nl: Komen overeen met deze %s

[ctx: %s is the author name.]
en: By %s
nl: Door %s

[ctx: %s is the preset hex color code.]
en: %s added to presets!
nl: %s toegevoegd.

[ctx: %s is the preset hex color code.]
en: %s is already a saved preset.
nl: %s is al opgeslagen.

[ctx: %s is the singular post type name (e.g. page)]
en: Click here to edit content on this %s using an easy drag-and-drop builder.
nl: Klik hier om inhoud te bewerken op deze %s met een eenvoudige drag-and-drop builder.

[ctx: %s post type name.]
en: View %s
nl: Bekijk %s

[ctx: %s stands for author name.]
en: By %s
nl: Door %s

[ctx: %s stands for custom branded "Page Builder" name.]
en: %s Settings
nl: %s instellingen

[ctx: %s stands for custom branded "Page Builder" name.]
en: Launch %s
nl: %s starten

[ctx: %s stands for custom branded \"Page Builder\" name.]
en: Switching to Text Editor mode will disable your %1$s layout until it is enabled again. Any edits made while in Text Editor mode will not be made on your %1$s layout. Do you want to continue?
nl: Wisselen naar de tekstbewerkingsmodus zal de %1$s layout deactiveren totdat deze weer ingeschakeld is. Elke bewerking die wordt gedaan in de tekstbewerkingsmodus zal niet worden gemaakt in de %1$s layout. Weet je zeker dat je verder wilt gaan?

[ctx: %s stands for either row or module.]
en: This is a global %s. Changes will appear everywhere it has been placed.
nl: Dit is een globale %s. Aanpassingen worden overal zichtbaar waar deze is geplaatst.

[ctx: %s stands for form field label.]
en: Edit %s
nl: Bewerk %s

[ctx: %s stands for post/page title.]
en: Copy of %s
nl: Kopie van %s

[ctx: %s stands for the module alias key]
en: The module alias %s already exists! Please namespace your module aliases to ensure compatibility with Beaver Builder.
nl: De module alias %s bestaat reeds! Zorg voor namespacing van je module aliassen om compatibiliteit met Beaver Builder te verzekeren.

[ctx: %s stands for the module filename]
en: A module with the filename %s.php already exists! Please namespace your module filenames to ensure compatibility with Beaver Builder.
nl: Een module met de bestandsnaam %s.php bestaat reeds! Pas de module bestandsnaam aan te passen voor compatibiliteit met Beaver Builder.

[ctx: %s stands for widget slug.]
en: %s no longer exists.
nl: %s bestaat niet meer.

[ctx: %s stands the post type name.]
en: View %s
nl: Bekijk %s

en: --all switch used but bb-theme is not active. If using multisite bb-theme must be active on the root site.
nl: --all switch gebruikt maar bb-theme is niet actief. Als multisite gebruikt wordt moet bb-theme actief zijn op de root site.

en: 0 Comments
nl: 0 reacties

en: 1 Column
nl: 1 Kolom

en: 1 Comment
nl: 1 reactie

en: 2 Columns
nl: 2 Kolommen

en: 3 Columns
nl: 3 Kolommen

en: 4 Columns
nl: 4 Kolommen

en: 5 Columns
nl: 5 Kolommen

en: 6 Columns
nl: 6 Kolommen

en: <a%1$s>Sign in</a> to get your username and API key. <a%2$s>Signup</a> if you don't have a GoDaddy Email Marketing account.
nl: <a%1$s>Log in</a> om je gebruikersnaam en API sleutel te verkrijgen. <a%2$s>Inschrijven</a> als je geen GoDaddy Email Marketing account hebt.

en: <strong>Note</strong>: These settings apply to all posts and pages.
nl: <strong>Opmerking</strong>: Deze instellingen zijn van toepassing op alle berichten en pagina's.

en: A CSS and JavaScript file is dynamically generated and cached each time you create a new layout. Sometimes the cache needs to be refreshed when you migrate your site to another server or update to the latest version. If you are running into any issues, please try clearing the cache by clicking the button below.
nl: Een CSS en JavaScript bestand wordt dynamisch gegenereerd en gecached telkens je een nieuwe layout maakt. Soms dient de cache ververst te worden, wanneer je de site migreert naar een andere server of update naar de laatste versie. Indien je problemen ondervindt, probeer dan de cache te wissen door op onderstaande knop te klikken.

en: A WYSIWYG text editor.
nl: Een WYSIWYG-teksteditor.

en: A class that will be applied to this column's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
nl: Een class die zal worden toegepast op deze kolom's HTML. Moet beginnen met een letter en alleen streepjes, onderstrepingstekens, letters of getallen bevatten. Meerdere klassen scheiden met een spatie.

en: A class that will be applied to this module's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
nl: Een class die zal worden toegepast op deze kolom's HTML. Moet beginnen met een letter en alleen streepjes, onderstrepingstekens, letters of getallen bevatten. Meerdere klassen scheiden met een spatie.

en: A class that will be applied to this row's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
nl: Een class die zal worden toegepast op deze kolom's HTML. Moet beginnen met een letter en alleen streepjes, onderstrepingstekens, letters of getallen bevatten. Meerdere klassen scheiden met een spatie.

[ctx: A client account in Campaign Monitor.]
en: Client
nl: Klanten

en: A comma separated list of tags.
nl: Een door komma's gescheiden lijst van tags.

en: A comma-separated list of Product Category IDs to include. Leave blank to include all Product Categories.
nl: Een door komma's gescheiden lijst met productcategorie-ID's die moeten worden opgenomen. Laat leeg om alle productcategorieën op te nemen.

en: A divider line to separate content.
nl: Een scheidingslijn om inhoud te scheiden.

en: A heading and snippet of text with an optional link, icon and image.
nl: Een kop en tekstfragment met een optionele link, icoon en afbeelding.

[ctx: A keyboard shortcut with no label given]
en: Untitled Shortcut
nl: Onbenoemde shortcut

en: A label that will applied and used in the UI for easy identification.
nl: Een label dat wordt toegepast en gebruikt in de gebruikersinterface voor eenvoudige identificatie.

en: A label to identify this slide on the Slides tab of the Content Slider settings.
nl: Een label om deze dia te identificeren op het tabblad Dia&#39;s van de Content Slider instellingen.

[ctx: A list of subscribers group from a Mailrelay account.]
en: Group
nl: groep

en: A photo that will be displayed if the video fails to load.
nl: Een afbeelding die wordt weergegeven als de video niet kan worden geladen.

[ctx: A signup form from your GoDaddy Email Marketing account.]
en: Form
nl: Formulier

en: A simple call to action button.
nl: Een eenvoudige Call-to-Action knop.

en: A simple list of items.
nl: Een eenvoudige lijst met items.

en: A simple pricing table generator.
nl: Een eenvoudige prijstabelgenerator.

en: A unique ID that will be applied to this column's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
nl: Een unieke ID die zal worden toegepast op deze kolom's HTML. Moet beginnen met een letter en mag enkel streepjes, onderstrepingstekens, letters of getallen bevatten. Geen spaties.

en: A unique ID that will be applied to this module's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
nl: Een unieke ID die zal worden toegepast op deze kolom's HTML. Moet beginnen met een letter en alleen streepjes, onderstrepingstekens, letters of getallen bevatten. Geen spaties.

en: A unique ID that will be applied to this row's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
nl: Een unieke ID die zal worden toegepast op deze kolom's HTML. Moet beginnen met een letter en alleen streepjes, onderstrepingstekens, letters of getallen bevatten. Geen spaties.

en: A unique identifier for the Button Group. This helps in accessibility.
nl: Een unieke identificatie voor de knoppengroep. Dit helpt bij de toegankelijkheid.

en: A very simple contact form.
nl: Een zeer eenvoudig contactformulier.

en: A video from YouTube or Vimeo to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
nl: Een video van YouTube of Vimeo als achtergrond gebruiken voor deze rij. De meeste moderne browsers ondersteunen dit formaat.

en: A video in the MP4 format to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
nl: Een video in de MP4-indeling voor gebruik als de achtergrond van deze rij. De meeste moderne browsers ondersteunen deze indeling.

en: A video in the MP4 format. Most modern browsers support this format.
nl: Een video in de MP4-indeling. De meeste moderne browsers ondersteunen deze indeling.

en: A video in the MP4 to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
nl: Een video in MP4-formaat als achtergrond gebruiken voor deze rij. De meeste moderne browsers ondersteunen dit formaat.

en: A video in the WebM format to use as fallback. This format is required to support browsers such as FireFox and Opera.
nl: Een video in de WebM-indeling voor gebruik als noodvoorziening. Deze indeling vereist ondersteuning van browsers als Firefox en Opera.

en: A video in the WebM format to use as the background of this row. This format is required to support browsers such as FireFox and Opera.
nl: Een video in de WebM-indeling voor gebruik als de achtergrond van deze rij. Deze indeling vereist ondersteuning van browsers zoals FireFox en Opera.

en: AND
nl: EN

en: API Key
nl: API key

en: API Token
nl: API-token

en: API Username
nl: API gebruikersnaam

en: API should be enabled in your Mautic application.
    					Go to Mautic Configuration / API Settings and set `API enabled` to `Yes`, set `Enable HTTP basic auth` to `Yes` . Save changes.
nl: API moet aangezet zijn in je Mautic applicatie.
    					Ga naar Mautic configuratie / API Instelligen en zet `API enabled` op `Ja`, zet `Enable HTTP basic auth` op `Ja` . Sla de wijzigingen op.

en: Above Bar
nl: Boven de balk

en: Above Content
nl: Boven de inhoud

en: Above Heading
nl: Boven kopregel

en: Above Text
nl: Boven tekst

en: Above Title
nl: Boven de titel

en: Accent Color
nl: Accentkleur

en: Accent Text Color
nl: Accenttekstkleur

en: Access Token
nl: Access token

en: Account ID
nl: Account-id

en: Account Name
nl: Accountnaam

[ctx: Account name for a third party service such as MailChimp.]
en: Error: An account with that name already exists.
nl: Fout: er bestaat al een account met die naam.

[ctx: Account name for a third party service such as MailChimp.]
en: Error: Missing account name.
nl: Fout: Ontbrekende accountnaam.

en: Action
nl: Actie

en: Actions
nl: Acties

en: Active Icon
nl: Actief icoon

en: Active Label Background Color
nl: Actieve label achtergrondkleur

en: Active Label Text Color
nl: Tekstkleur actief label

en: Active!
nl: Actief!

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Account...
nl: Account toevoegen...

en: Add Audio Files
nl: Audiobestanden toevoegen

en: Add Button
nl: Voeg knop toe

en: Add Content
nl: Inhoud toevoegen

en: Add Field
nl: Veld toevoegen

en: Add Icon
nl: Icoon toevoegen

en: Add Item
nl: Item toevoegen

en: Add List Item
nl: Lijstitem toevoegen

en: Add More Content
nl: Meer inhoud toevoegen

en: Add New
nl: Nieuw toevoegen

en: Add Photos
nl: Afbeeldingen Toevoegen

en: Add Pricing Box
nl: Prijsvak toevoegen

en: Add Rows
nl: Rijen toevoegen

en: Add Shape
nl: Vorm toevoegen

en: Add Testimonial
nl: Getuigenis toevoegen

en: Add a color preset first.
nl: Voeg eerst een vooraf ingestelde kleur toe.

en: Add a menu
nl: Een menu toevoegen

en: Add multi-column rows, adjust spacing, add backgrounds and more by dragging and dropping row layouts onto the page.
nl: Voeg rijen met meerder kolommen toe, pas de afstand aan, voeg achtergronden toe, enzovoort, door rij-layouts te slepen naar de pagina.

en: Add new builder content using the form below.
nl: Voeg nieuwe builderinhoud toe met onderstaand formulier.

en: Add new content by dragging and dropping modules or widgets into your row layouts or to create a new row layout.
nl: Voeg nieuwe inhoud toe door modules of widgets in je bestaande rij-layouts te slepen, of door een nieuwe rij-layout te maken.

en: Add your %1$s on %2$s to spread the love.
nl: Voeg je %1$s toe op %2$s om je steun te tonen.

en: Additional modules: Contact Form, Tabs, Slider, Pricing Table, Map, Blog Posts, Subscribe Form, Social Icons, and many more.
nl: Aanvullende modules voor: contactformulier, tabbladen, schuifregelaar, prijsinformatietabel, kaart, blogberichten, registratieformulier, sociale pictogrammen en nog veel meer.

en: Address
nl: Adres

en: Adds a simple subscribe form to your layout.
nl: Voegt een eenvoudig aanmeldingsformulier toe aan de lay-out.

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced Gradient
nl: Geavanceerd verloop

en: Advanced Modules
nl: Geavanceerde modules

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Advanced Spacing
nl: Geavanceerde ruimteverdeling

en: After
nl: Na

en: After Text
nl: Na tekst

en: Ajax Result
nl: Ajax resultaten

en: Align
nl: Uitlijnen

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: All
nl: Alle

en: All Structured Data fields are required.
nl: Alle gestructureerde data velden zijn vereist.

en: All rows will default to this width. You can override this and make a row full width in the settings for each row.
nl: Alle rijen zullen standaard deze breedte krijgen. Je kunt dit voor iedere individuele rij overschrijven naar volledige breedte in de rij-instellingen.

en: Allow pages to be sortable
nl: Pagina's sorteerbaar maken

en: Allow users to login/out.
nl: Sta gebruikers toe om in / uit te loggen.

en: Along with access to our expert support team, the premium versions of Beaver Builder are packed with more features to save you time and make building websites easier!
nl: Naast toegang tot ons deskundige supportteam, bieden de betaalde versies van Beaver Builder tal van functies waarmee je tijd kunt besparen en eenvoudiger websites kunt bouwen.

en: Alpha
nl: Alfa

en: Alphabetic (Lower)
nl: Alfabetisch (kleine letters)

en: Alphabetic (Upper)
nl: Alfabetisch (hoofdletters)

en: Always
nl: Altijd

en: Always Visible
nl: Altijd zichtbaar

en: An animated testimonials area.
nl: Een geanimeerd gebied met getuigenissen.

[ctx: An email campaign from your GetDrip account.]
en: Campaign
nl: Campagne

[ctx: An email campaign from your Ontraport account.]
en: Campaign
nl: Campagne

[ctx: An email list from ActiveCampaign.]
en: List
nl: Lijst

[ctx: An email list from a third party provider.]
en: Group
nl: Groep

[ctx: An email list from a third party provider.]
en: List
nl: Lijst

[ctx: An email list from a third party provider.]
en: Select Tag
nl: Selecteer tag

[ctx: An email list from third party provider.]
en: List
nl: Lijst

en: An image must be specified for the Lightbox to work.
nl: Er moet een afbeelding worden opgegeven om de Lightbox te laten werken.

en: Animation
nl: Animatie

en: Animation Delay
nl: Animatie vertraging

en: Animation Speed
nl: Animatiesnelheid

[ctx: Animation style.]
en: Bounce
nl: Stuiter

[ctx: Animation style.]
en: Bounce Down
nl: Stuiter neer

[ctx: Animation style.]
en: Bounce In
nl: Stuiter in

[ctx: Animation style.]
en: Bounce Left
nl: Stuiter links

[ctx: Animation style.]
en: Bounce Right
nl: Stuiter rechts

[ctx: Animation style.]
en: Bounce Up
nl: Stuiter op

[ctx: Animation style.]
en: Fade
nl: Vervagen

[ctx: Animation style.]
en: Fade Down
nl: Neer vervagen

[ctx: Animation style.]
en: Fade In
nl: Langzaam Verschijnen

[ctx: Animation style.]
en: Fade Left
nl: Links vervagen

[ctx: Animation style.]
en: Fade Right
nl: Rechts vervagen

[ctx: Animation style.]
en: Fade Up
nl: Op vervagen

[ctx: Animation style.]
en: Flip
nl: Omdraaien

[ctx: Animation style.]
en: Flip Horizontal
nl: Horizontaal omdraaien

[ctx: Animation style.]
en: Flip Vertical
nl: Verticaal omdraaien

[ctx: Animation style.]
en: None
nl: Geen

[ctx: Animation style.]
en: Rotate
nl: Draai

[ctx: Animation style.]
en: Rotate Down Left
nl: Draai links onder

[ctx: Animation style.]
en: Rotate Down Right
nl: Draai rechts onder

[ctx: Animation style.]
en: Rotate In
nl: Draai in

[ctx: Animation style.]
en: Rotate Up Left
nl: Draai links boven

[ctx: Animation style.]
en: Rotate Up Right
nl: Draai rechts boven

[ctx: Animation style.]
en: Slide
nl: Schuif

[ctx: Animation style.]
en: Slide Down
nl: Schuif Onder

[ctx: Animation style.]
en: Slide Left
nl: Schuif Links

[ctx: Animation style.]
en: Slide Right
nl: Schuif Rechts

[ctx: Animation style.]
en: Slide Up
nl: Schuif Boven

[ctx: Animation style.]
en: Zoom Down
nl: Zoom neer

[ctx: Animation style.]
en: Zoom In
nl: Zoom in

[ctx: Animation style.]
en: Zoom Left
nl: Zoom links

[ctx: Animation style.]
en: Zoom Right
nl: Zoom rechts

[ctx: Animation style.]
en: Zoom Up
nl: Zoom op

en: App Password
nl: App wachtwoord

en: Append New Layout
nl: Nieuwe Layout toevoegen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Apply Tag
nl: Label toepassen

en: Apply padding to all buttons. This can be overridden in the individual button settings.
nl: Pas opvulling toe op alle knoppen. Dit kan worden overschreven in de individuele knopinstellingen.

en: Are you sure you want to remove this account? Other modules that are connected to it will be affected.
nl: Weet je zeker dat je dit account wil verwijderen? Andere modules die verbonden zijn zullen ook worden beïnvloed.

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: Armenian Numerals (Lower)
nl: Armeense cijfers (kleine letters)

en: Armenian Numerals (Upper)
nl: Armeense cijfers (grote letters)

en: Arrow Color
nl: Pijlkleur

en: Arrows
nl: Pijlen

en: Arrows Background Color
nl: Pijlen achtergrondkleur

en: Arrows Background Style
nl: Pijlen achtergrondstijl

en: Arrows Color
nl: Kleur pijlen

en: As you add product categories in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. This ID can be found by hovering on the category in the categories area under Products and looking in the URL that is displayed in your browser. The ID will be the only number value in the URL.
nl: Als je productcategorieën in het WooCommerce-productengebied toevoegt, krijgt elk een uniek ID. Je kunt dit unieke ID vinden door met de muis over de categorie te bewegen in het categoriegebied onder Producten, en te kijken naar de URL die in de browser verschijnt. Het ID is de enige numerieke waarde in de URL.

en: As you add product categories in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique slug or you can edit and add your own. These slugs can be found in the Categories area under WooCommerce Products. Several can be added here separated by a comma.
nl: Als je productencategorieën in het WooCommerce-productengebied toevoegt, krijgt elk een unieke slug of kun je hem voorzien van een eigen slug. Deze slugs kun je terugvinden in het categorieëngebied onder WooCommerce-producten. Je kunt er hier meerdere opgeven, gescheiden door een komma.

en: As you add product tags in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique slug or you can edit and add your own. These slugs can be found in the Tags area under WooCommerce Products. Several can be added here separated by a comma.
nl: Als je product labels toevoegt in het WooCommerce Producten gebied, zal aan elk een unieke slug worden toegewezen of je kunt je eigen slug bewerken en toevoegen. Deze slugs kunnen worden gevonden bij de Labels onder WooCommerce Producten. Meerdere kunnen hier worden toegevoegd gescheiden door een komma.

en: As you add products in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. You can find this unique product ID by visiting the Products area and rolling over the product. The unique ID will be the first attribute and you can add several here separated by a comma.
nl: Als je producten in het WooCommerce-productengebied toevoegt, krijgt elk een uniek ID. Je kunt dit unieke product-ID vinden door naar het Productengebied te gaan en met de muis over producten te bewegen. Het unieke ID is het eerste kenmerk en je kunt er hier meerdere toevoegen, gescheiden door een komma.

en: As you add products in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. You can find this unique product ID by visiting the Products area and rolling over the product. The unique ID will be the first attribute.
nl: Als je producten in het WooCommerce-productengebied toevoegt, krijgt elk een uniek ID. Je kunt dit unieke product-ID vinden door naar het productengebied te gaan en met de muis over producten te bewegen. Het unieke ID is het eerste kenmerk.

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Aspect Ratio
nl: Beeldverhouding

en: Attachment
nl: Gehechtheid

en: Audio File Selected
nl: Geselecteerd audiobestand

en: Audio Files Selected
nl: Geselecteerde audiobestanden

en: Audio Type
nl: Audiotype

en: Author
nl: Auteur

en: Authorization Code
nl: Authorisatiecode

en: Authors
nl: Auteurs

en: Auto Gradient
nl: Automatisch verloop

en: Auto Play
nl: Autostart

en: Auto will allow the overlay to fit however long the text content is. 100% will fit the overlay to the top and bottom of the slide.
nl: Auto zal toestaan de overlay passend te maken, ongeacht hoe lang de tekstinhoud is. 100% zorgt ervoor dat de overlay van de bovenkant tot de onderkant van de dia reikt.

en: Autoselect Parent
nl: Autoselect ouder

en: Available Downloads
nl: Beschikbare downloads

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Animation
nl: Achtergrondanimatie

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Background Embedded Code
nl: Achtergrond ingesloten code

en: Background Gradient
nl: Achtergrond verloop

en: Background Height
nl: Achtergrond hoogte

en: Background Hover Color
nl: Achtergrond hoverkleur

en: Background Hover Gradient
nl: Achtergrond vover kleurverloop

en: Background Layout
nl: Achtergrond layout

en: Background Overlay
nl: Achtergrond Overlay

en: Background Parallax
nl: Achtergrond parallax

en: Background Photo
nl: Achtergrond Afbeelding

en: Background Slideshow
nl: Achtergrond Diavoorstelling

en: Background Style
nl: Achtergrondstijl

en: Background Video
nl: Achtergrond Video

en: Background Video Code
nl: Achtergrond Video Code

[ctx: Background repeat.]
en: Horizontal
nl: Horizontaal

[ctx: Background repeat.]
en: None
nl: Geen

[ctx: Background repeat.]
en: Tile
nl: Tegel

[ctx: Background repeat.]
en: Vertical
nl: Verticaal

[ctx: Background scale.]
en: None
nl: Geen

[ctx: Background type.]
en: Color
nl: Kleur

[ctx: Background type.]
en: Embedded Code
nl: Ingesloten code

[ctx: Background type.]
en: Gradient
nl: Verloop

[ctx: Background type.]
en: None
nl: Geen

[ctx: Background type.]
en: Photo
nl: Afbeelding

[ctx: Background type.]
en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Backgrounds
nl: Achtergronden

en: Bar Background Color
nl: Balk achtergrondkleur

en: Bar Foreground Color
nl: Balk voorgrondkleur

en: Bar Height
nl: Balk hoogte

en: Bar Styles
nl: Balkstijlen

en: Bars
nl: Balken

en: Bars Counter
nl: Aantal balken

en: Base Font Size
nl: Basis lettertype grootte

en: Basic
nl: Basis

en: Basic Modules
nl: Basis modules

en: Be sure to add your license key for access to updates and new features.
nl: Zorg ervoor dat je je licentiesleutel toevoegt voor toegang tot updates en nieuwe functies.

en: Beautiful pre-made layout templates.
nl: Fraaie voorafgemaakte lay-out templates.

en: Beaver Builder (Lite version)
nl: Beaver Builder (Lite-versie)

en: Beaver Builder activated! <a%s>Click here</a> to enable remote updates.
nl: Beaver Builder geactiveerd! <a%s>Klik hier</a> om remote updates te activeren.

en: Beaver Builder activated! <a%s>Click here</a> to get started.
nl: Beaver Builder is geactiveerd. <a%s>Klik hier</a> om aan de slag te gaan.

en: Beaver Builder caught the following JavaScript error. If Beaver Builder is not functioning as expected the cause is most likely this error. Please help us by disabling all plugins and testing Beaver Builder while reactivating each to determine if the issue is related to a third party plugin.
nl: Beaver Builder ontving de volgende JavaScript-fout. Als Beaver Builder niet functioneert zoals verwacht is de oorzaak het meest waarschijnlijk deze fout. Je kunt ons helpen door het alle plugins uit te schakelen, een voor een weer in te schakelen en tussentijds Beaver Builder te testen om te bepalen of het probleem is gerelateerd aan een derde partij plugin.

en: Beaver Builder may not be functioning correctly as it does not have permission to write files to the WordPress uploads directory on your server. Please update the WordPress uploads directory permissions before continuing or contact your host for assistance.
nl: Mogelijk werkt Beaver Builder niet correct als het geen schrijfrechtenheeft in de WordPress uploads map. Werk de schrijfrechten van de map bij voordat je verdergaat, of vraag hulp aan je hoster.

en: Beaver Builder updates issue!!
nl: Problemen met het bijwerken van Beaver Builder!!

en: Before
nl: Voor

en: Before Text
nl: Vóór tekst

en: Below Bar
nl: Onder de balk

en: Below Heading
nl: Onder kopregel

en: Below Photo
nl: Onder afbeelding

en: Below Row
nl: Onder rij

en: Below Text
nl: Onder tekst

en: Best Selling Products
nl: Best verkopende producten

en: BigCommerce Products
nl: BigCommerce-producten

en: Billing Option 1
nl: Factureringsoptie 1

en: Billing Option 2
nl: Factureringsoptie 2

en: Binary
nl: Binair

en: Blank
nl: Blanco

en: Blur
nl: Wazig

en: Bold
nl: Vet

en: Bold Italic
nl: Vet cursief

en: Border
nl: Rand

en: Border Around List
nl: Rand rondom lijst

en: Border Color
nl: Randkleur

en: Border Hover
nl: Rand hover

en: Border Hover Color
nl: Rand hover kleur

en: Border Size
nl: Randbreedte

en: Border Style
nl: Randstijl

en: Border Type
nl: Randtype

en: Border Width
nl: Rand breedte

[ctx: Border size.]
en: Large
nl: Groot

[ctx: Border size.]
en: Small
nl: Klein

[ctx: Border type.]
en: Dashed
nl: Gestreept

[ctx: Border type.]
en: Dotted
nl: Gestippeld

[ctx: Border type.]
en: Double
nl: Dubbel

[ctx: Border type.]
en: Solid
nl: Vast

en: Bottom
nl: Onder

en: Bottom Center
nl: Onder midden

en: Bottom Left
nl: Onder links

en: Bottom Right
nl: Onder rechts

en: Bottom Shape Layer
nl: Onderste vorm laag

en: Box Border
nl: Vakrand

en: Box Color
nl: Kleur

en: Box Shadow
nl: Box schaduw

en: Box Top Margin
nl: Bovenmarge vak

en: Boxes
nl: Vakken

en: Boxes Grow
nl: Groeiende vakken

en: Breakpoint
nl: Breekpunt

en: Build your own custom modules.
nl: Bouw je eigen aangepaste modules.

en: Builder Access
nl: Builder toegang

en: Builder Admin Menu
nl: Builder admin menu

en: Builder Settings
nl: Builder instellingen

en: Builder UI
nl: Bouwer UI

en: Button
nl: Knop

en: Button Align
nl: Knop aligneren

en: Button Background
nl: Knop achtergrond

en: Button Background Animation
nl: Knop achtergrond animatie

en: Button Background Color
nl: Knop achtergrondkleur

en: Button Background Hover Color
nl: Knop achtergrond hover kleur

en: Button Background Style
nl: Knop achtergrond stijl

en: Button Border
nl: Knop rand

en: Button Border Hover Color
nl: Knop rand hover kleur

en: Button Group
nl: Knoppen groep

en: Button Group Label
nl: Knoppengroep label

en: Button Icon
nl: Knop icoon

en: Button Icon Position
nl: Knop icoon positie

en: Button Icon Visibility
nl: Knop icoon visibiliteit

en: Button Link
nl: Knop link

en: Button Only
nl: Alleen knop

en: Button Padding
nl: Knop padding

en: Button Spacing
nl: Knop afstand

en: Button Style
nl: Knopstijl

en: Button Text
nl: Knoptekst

en: Button Text Color
nl: Knop tekstkleur

en: Button Text Hover Color
nl: Knop tekst hover kleur

en: Button Typography
nl: Knop typografie

en: Button URL
nl: Knop-URL

en: Button Width
nl: Knopbreedte

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Buy Now
nl: Nu kopen!

en: Cache Clearing Tool
nl: Cache Verwijder Tool

en: Call to Action
nl: Call-to-Action

[ctx: Call to action.]
en: None
nl: Geen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Caption
nl: Bijschrift

en: Caption Button
nl: Bijschrift knop

en: Caption Typography
nl: Bijschrift typografie

en: Carousel Item
nl: Carrouselitem

en: Cart
nl: Winkelwagen

en: Cart Icon
nl: Winkelwagen pictogram

en: Categories
nl: Categorieën

en: Category ID
nl: Categorie ID

en: Category Slug
nl: Categorieslug

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Center Bottom
nl: Midden Onder

en: Center Center
nl: Midden midden

en: Center Left
nl: Midden links

en: Center Right
nl: Midden rechts

en: Center Top
nl: Midden Boven

en: Centered + Inline Logo
nl: Gecentreerd + inline-logo

en: Change Template
nl: Verander Template

en: Change Templates
nl: Templates Wijzigen

en: Change UI Brightness
nl: Helderheid interface aanpassen

en: Changes Discarded
nl: Veranderingen genegeerd

en: Changes being published
nl: Wijzigingen worden gepubliceerd

en: Check or uncheck modules below to enable or disable them.
nl: Selecteer de modules die je wenst in te schakelen.

en: Checkbox Text
nl: Checkbox tekst

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: Child Column
nl: Kind kolom

en: Choose Another Photo
nl: Selecteer een andere afbeelding

en: Choose a Template
nl: Kies een template

en: Choose...
nl: Kies...

en: Choosing no will hide the default theme heading for the "Page" post type. You will also be required to enter some basic CSS for this to work if you choose no.
nl: Door nee te kiezen zal de standaard thema kop voor het "Pagina" post type verborgen worden. Je dient tevens een paar basis CSS-regels toe te voegen om dit werkend te maken als je hiervoor kiest.

en: Choosing yes will expand the first item by default.
nl: Kiezen voor 'ja' zal standaard het eerste item uitklappen.

en: Choosing yes will keep only one item open at a time. Choosing no will allow multiple items to be open at the same time.
nl: Kies Ja om slechts één item gelijktijdig te tonen. Kies Nee om toe te staan dat meerdere items gelijktijdig open staan.

en: Circle
nl: Cirkel

en: Circle ( &cir; )
nl: Cirkel ( &cir; )

en: Circle Background Color
nl: Cirkel achtergrondkleur

en: Circle Bar Styles
nl: Cirkel balkstijlen

en: Circle Counter
nl: Cirkelteller

en: Circle Foreground Color
nl: Cirkel voorgrondkleur

en: Circle Size
nl: Cirkelgrootte

en: Circle Stroke Size
nl: Cirkel randgrootte

en: Circle Styles
nl: Cirkel stijlen

en: Clear Cache
nl: Cache wissen

en: Cleared the Beaver Builder cache
nl: De Beaver Builder leeggemaakt

en: Click Action
nl: Muisklik actie

en: Click Here
nl: Klik hier

[ctx: Click action type.]
en: None
nl: Geen

[ctx: Click action.]
en: None
nl: Geen

en: Clicking the button below will uninstall the page builder plugin and delete all of the data associated with it. You can uninstall or deactivate the page builder from the plugins page instead if you do not wish to delete the data.
nl: Door op onderstaande knop te klikken zal de page builder en alle daarmee geassocieerde data verwijderd worden. Je kunt als alternatief de page builder vanaf de plugins pagina verwijderen of deactiveren als je niet ook de data wenst te verwijderen.

en: Clip Contents
nl: Clip inhoud

en: Clip Within Container
nl: Clip in container

en: Close
nl: Sluiten

en: Close All Tabs
nl: Alle tabbladen sluiten

en: Close Button
nl: Knop Sluiten

en: Collapse All
nl: Alles samenvouwen

en: Collapse Inactive
nl: Inactief dichtklappen

en: Colon
nl: Dubbelepunt

en: Color
nl: Kleur

en: Color Fill
nl: Kleur vullen

en: Color Picker
nl: Kleurenkiezer

en: Color Presets
nl: Opgeslagen kleuren

[ctx: Color.]
en: Dark
nl: Donker

[ctx: Color.]
en: Light
nl: Licht

en: Colors
nl: Kleuren

en: Column
nl: Kolom

en: Column Added
nl: Kolom toegevoegd

en: Column Deleted
nl: Kiolom verwijderd

en: Column Duplicated
nl: Kolom gedupliceerd

en: Column Edited
nl: Kolom gewijzigd

en: Column Group
nl: Kolom groep

en: Column Height
nl: Kolom hoogte

en: Column Moved
nl: Kolom verplaatst

en: Column Resized
nl: Formaat van kolom aangepast

en: Column Settings
nl: Kolominstellingen

en: Column Template Added
nl: Kolom template toegevoegd

en: Columns
nl: Kolommen

en: Columns Added
nl: Kolommen toegevoegd

en: Columns Resized
nl: Formaat van kolommen aangepast

en: Come by and share a project, ask a question, or just say hi! For news about new features and updates, like our <a href="https://www.facebook.com/wpbeaverbuilder/" target="_blank">Facebook Page</a> or follow us <a href="https://twitter.com/beaverbuilder" target="_blank">on Twitter</a>.
nl: Kom eens langs, deel een project, stel een vraag of zeg gewoon even gedag. Like onze <a href="https://www.facebook.com/wpbeaverbuilder/" target="_blank">Facebook-pagina</a> of volg ons <a href="https://twitter.com/beaverbuilder" target="_blank">op Twitter</a> voor nieuws over nieuwe functies en updates.

en: Come by the Beaver Builder Homepage to learn more about what our premium features can do for you!
nl: Ga naar de startpagina van Beaver Builder voor meer informatie over wat onze betaalde functies voor je kunnen betekenen.

en: Comment Count
nl: Aantal Reacties

en: Comments
nl: Reacties

en: Company ID
nl: Bedrijfs-ID

en: Compare
nl: Vergelijk

en: Concave
nl: Concaaf

en: Connect
nl: Verbinden

[ctx: Connection data such as an API key.]
en: Error: Missing service data.
nl: Fout: Ontbrekende service data.

en: Contact Form
nl: Contactformulier

en: Contact Form Submission
nl: Contactformulier verzenden

en: Contact Support
nl: Contact support

en: Contact Support URL
nl: URL voor support

en: Contact Support for more information.
nl: Neem contact op met support voor meer informatie.

en: Container Element
nl: Container element

en: Container Padding
nl: Container opvulling

en: Content
nl: Inhoud

en: Content Background Color
nl: Achtergrondkleur inhoud

en: Content Color
nl: Inhoudskleur

en: Content Layout
nl: Inhoud layout

en: Content Length
nl: Inhoud lengte

en: Content Pages
nl: Inhoud pagina's

en: Content Slider
nl: Content slider

en: Content Source
nl: Bron van inhoud

en: Content Style
nl: Stijl inhoud

en: Content Text Color
nl: Tekstkleur inhoud

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Content Typography
nl: Inhoud typografie

en: Content URL
nl: Inhoud URL

en: Content Width
nl: Inhoud Breedte

en: Content not rendered while builder is active
nl: Inhoud wordt niet weergegeven als de visuele paginabouwer actief is

[ctx: Content type.]
en: None
nl: Geen

en: Content:
nl: Inhoud:

en: Continue Editing
nl: Doorgaan met bewerken

en: Control Bar
nl: Taakbalk

en: Control Bar Buttons
nl: Taakbalk-knoppen

en: Control Bar Overlay
nl: Taakbalk-overlay

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: Copied!
nl: Gekopieerd!

en: Copy %s Settings
nl: Kopieer %s instellingen

en: Copy Column Settings
nl: Kolominstellingen kopiëren

en: Copy Row Settings
nl: Kopieer rij-instellingen

en: Copy the errors you find there and submit them with your %s. It saves us having to ask you that as a second step.
nl: Kopieer de fouten die je daar vindt en dien ze in bij je %s. Dat bespaart ons de tweede stap.

en: Copy this unique URL and send it to support as directed.
nl: Kopieer deze unieke support URL en stuur die naar support zoals aangegeven.

en: Could not locate changelog.txt
nl: Kan de file changelog.txt niet vinden

en: Create Gallery
nl: Galerij Aanmaken

en: Crop
nl: Pas aan

en: Crop set to no will fit the slideshow images to the height you specify and keep the width proportional, whereas crop set to yes will fit the slideshow images to all sides of the content area while cropping the left and right to fit the height you specify.
nl: Als Bijsnijden ingesteld is op nee, dan zullen de slideshowafbeeldingen naar de door jou ingestelde hoogte en de breedte proportioneel aangepast worden. Als Bijsnijden op ja ingesteld wordt, zullen de slideshowafbeeldingen aan alle kanten aangepast worden aan het inhoudsgebied door links en rechts bij te snijden om de hoogte aan te passen aan de opgegeven waarde.

en: Current Page
nl: Huidige pagina

en: Current URL
nl: Huidige URL

[ctx: Currently editing message]
en: Currently Editing %s
nl: Momenteel bewerken van %s

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom Content
nl: Aangepaste inhoud

en: Custom Field
nl: Aangepast veld

en: Custom Field Filter
nl: Filter aangepast veld

en: Custom Icons
nl: Aangepaste pictogrammen

en: Custom Position
nl: Aangepaste positie

en: Custom Query
nl: Aangepaste query

en: Custom Row Shapes
nl: Aangepaste rijvormen

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

en: Custom Width
nl: Aangepaste breedte

en: Custom field key.
nl: Sleutel aangepast veld.

en: Custom field type.
nl: Aangepast veldtype.

en: Custom field value.
nl: Aangepaste veldwaarde.

[ctx: Custom post type label.]
en: Add New
nl: Nieuw toevoegen

[ctx: Custom post type label.]
en: All
nl: Alle

[ctx: Custom post type label.]
en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: Custom post type label.]
en: New
nl: Nieuw

[ctx: Custom post type label.]
en: Nothing found in Trash.
nl: Niks gevonden in de prullenbak.

[ctx: Custom post type label.]
en: Nothing found.
nl: Niets gevonden.

[ctx: Custom post type label.]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: Custom post type label.]
en: View
nl: Bekijken

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: %s Categories
nl: %s categorieën

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Add New Category
nl: Nieuw categorie toevoegen

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: All Categories
nl: Alle categorieën

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Categories
nl: Categorieën

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Category
nl: Categorie

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Edit Category
nl: Categorie bewerken

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: New Category Name
nl: Nieuwe categorienaam

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Parent Category
nl: Parent categorie

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Parent Category:
nl: Parent categorie:

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Search Categories
nl: Categorieën zoeken

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Update Category
nl: Categorie bijwerken

en: Customize Theme
nl: Thema aanpassen

en: Dark
nl: Donker

en: Dashed
nl: Gestreept

[ctx: Data export section title.]
en: No %s Found
nl: Geen %s gevonden

en: Date
nl: Datum

en: Date Format
nl: Datumnotatie

en: Date Last Modified
nl: Datum Laatst Gewijzigd

en: Date Time
nl: Datum tijd

en: Day
nl: Dag

[ctx: Day of autoresponder cycle.]
en: Cycle Day
nl: Cyclus dag

en: Days
nl: Dagen

en: Deactivated
nl: Gedeactiveerd

en: Deactivated!
nl: Gedeactiveerd

en: Debug Mode Disabled
nl: Debug mode uitgeschakeld

en: Debug Mode Enabled
nl: Debug mode ingeschakeld

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Decoration
nl: Decoratie

en: Default
nl: Standaard

en: Default Feature Icon
nl: Standaard functiepictogram

en: Default Page Heading
nl: Standaard Pagina Kop

en: Default Row Content Width
nl: Standaard Rij Inhoud Breedte

en: Default Row Width
nl: Standaard Rij Breedte

[ctx: Default user template category.]
en: Uncategorized
nl: Geen categorie

en: Delay
nl: Vertraging

en: Delay should be greater than the Transition Speed.
nl: Vertraging moet groter zijn dan de transitie snelheid

en: Delete Column
nl: Kolom verwijderen

en: Descending
nl: Aflopend

en: Description
nl: Beschrijving

en: Deselect All
nl: Alles deselecteren

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
nl: Details zijn hierboven weergegeven. De importfunctie zal het nu opnieuw proberen met een andere parser ...

en: Disable
nl: Uitzetten

en: Disable All Templates
nl: Alle templates uitschakelen

en: Disable Debug Mode
nl: Kopieer van origineel

en: Disable Right-Click
nl: Klikken met de rechtermuisknop uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disc ( &#9679; )
nl: Schijf ( &#9679; )

en: Discard
nl: Negeren

en: Discard Changes and Exit
nl: Wijzigingen negeren en afsluiten

en: Discard changes and exit
nl: Negeer wijzigingen en stop

en: Display
nl: Weergave

en: Display Type
nl: Weergavetype

en: Display a Google map.
nl: Toon een Google map.

en: Display a WordPress sidebar that has been registered by the current theme.
nl: Een WordPress-zijbalk weergeven die is geregistreerd door het huidige thema.

en: Display a WordPress widget.
nl: Een WordPress-widget weergeven.

en: Display a carousel of your WordPress posts.
nl: Een carousel van uw WordPress berichten weergeven.

en: Display a collapsible accordion of items.
nl: Toon een opvouwbare accordeon van items.

en: Display a collection of tabbed content.
nl: Een verzameling inhoud met tabbladen weergeven.

en: Display a grid of your WordPress posts.
nl: Een raster met WordPress-berichten weergeven.

en: Display a group of linked Font Awesome icons.
nl: Toon een groep gelinkte Font Awesome iconen.

en: Display a heading, subheading and a button.
nl: Geef een kopregel, subregel en een knop.

en: Display a reusable block.
nl: Een herbruikbaar blok tonen.

en: Display a slider of your WordPress posts.
nl: Een slider met WordPress-berichten weergeven.

en: Display a title/page heading.
nl: Een titel/pagina kop weergeven

en: Display an icon and optional title.
nl: Toon een icoon en optionele titel.

en: Display multiple photos in a gallery view.
nl: Weergave van meerdere afbeeldingen in een fotogalerij.

en: Display multiple photos in a slideshow view.
nl: Geef meerdere afbeeldingen in een slideshow weer.

en: Display products or categories from your WooCommerce store.
nl: Producten of categorieën uit de WooCommerce-winkel weergeven.

en: Display raw HTML code.
nl: Ruwe HTML-code weergeven.

en: Display results below via Ajax
nl: Toon de resultaten hieronder met Ajax

en: Displays multiple slides with an optional heading and call to action.
nl: Geeft meerdere dia&#39;s met een optionele kopregel en call-to-action.

en: Displays social buttons.
nl: Geeft 'sociale media'-knoppen weer.

en: Displays the BigCommerce product gallery.
nl: Geeft de productgalerie van BigCommerce weer.

en: Do you really want to delete this column?
nl: Weet je zeker dat je deze kolom wilt verwijderen?

en: Do you really want to delete this item?
nl: Wil je dit item echt verwijderen?

en: Do you really want to delete this module?
nl: Weet je zeker dat je deze module wilt verwijderen?

en: Do you really want to delete this row?
nl: Weet je zeker dat je deze rij wilt verwijderen?

en: Do you really want to delete this template?
nl: Wilt je deze template echt verwijderen?

en: Do you really want to discard these changes? All of your changes that are not published will be lost.
nl: Wil je de wijzigingen echt verwijderen? Al je veranderingen die niet zijn gepubliceerd zullen verloren gaan.

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Does not equal
nl: Is niet gelijk aan

en: Done
nl: Klaar

en: Dot Color
nl: Puntkleur

en: Dots
nl: Punten

en: Dotted
nl: Punten

en: Double
nl: Dubbel

en: Draft Created
nl: Concept gecreëerd

en: Drop a row layout or module to get started!
nl: Sleep hier een rij layout of module om aan de slag te gaan!

en: Drop us a line today for a free quote!
nl: Bel ons vandaag nog voor een vrijblijvende offerte!

en: Dropdown Background Color
nl: Dropdown achtergrondkleur

en: Dropdown Border
nl: Keuzelijst rand

en: Dropdown Border Hover Color
nl: Keuzelijst randkleur

en: Dropdown Link Padding
nl: Dropdown link padding

en: Dropdown Padding
nl: Dropdown padding

en: Dropdown Shadow
nl: Dropdown schaduw

en: Dropdown Typography
nl: Keuzelijst typografie

en: DuoTone Icon Primary Color
nl: Duotone icoon primaire kleur

en: DuoTone Icon Secondary Color
nl: Duotone icoon secundaire kleur

en: DuoTone Primary Color
nl: Duotone icoon primaire kleur

en: DuoTone Secondary Color
nl: Duotone icoon secundaire kleur

en: Duplicate
nl: Kopiëren

en: Duplicate %1$s with %2$s
nl: Dupliceer %1$s met %2$s

en: Duplicate %s
nl: Dupliceer %s

en: Duplicate Column
nl: Kolom dupliceren

en: Duplicate Layout
nl: Layout dupliceren

[ctx: Duplicate page/post action label.]
en: Duplicate Layout
nl: Lay-out dupliceren

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: ERROR! We were unable to connect to the update server. If the issue persists, please contact your host and let them know your website cannot connect to updates.wpbeaverbuilder.com.
nl: FOUT. Het is niet gelukt verbinding te maken met de updateserver. Als dit probleem blijft optreden, neem dan contact op met de hostingprovider en laat hem weten dat de website geen verbinding kan maken met updates.wpbeaverbuilder.com.

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Column
nl: Kolom bewerken

en: Edit Content
nl: Inhoud Bewerken

en: Edit Gallery
nl: Bewerk Galerij

en: Edit Playlist
nl: Afspeellijst bewerken

en: Edited
nl: Bewerkt

en: Email
nl: E-mail

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Email Field
nl: e-mailveld

en: Email Field Placeholder
nl: e-mail veld plaatsaanduiding

en: Email Field Text
nl: Email veld text

en: Email Subject
nl: e-mail onderwerp

en: Email address (%1$s) already exists and subscribed to the list (%2$s).
nl: E-mailadres (%1$s) bestaat al en is geabonneerd op de lijst (%2$s).

en: Embed
nl: Insluiten

en: Embed URL
nl: Insluit URL

en: Enable
nl: Aanzetten

en: Enable All Templates
nl: Alle layout templates activeren

en: Enable Audio
nl: Audio aanzetten

en: Enable Author Link
nl: Activeer link naar auteur

en: Enable Column Max Width
nl: Schakel maximale kolom breedte in

en: Enable Contact Support
nl: Support contact inschakelen

en: Enable Core Templates Only
nl: Enkel standaard templates activeren

en: Enable Debug Mode
nl: Debug mode inschakelen

en: Enable Dual Billing?
nl: Dubbele facturering mogelijk maken?

en: Enable Font Awesome PRO icons.
nl: Schakel Font Awesome PRO-pictogrammen in.

en: Enable Help Button
nl: Helpknop activeren

en: Enable Help Tour
nl: Hulp Rondleiding Activeren

en: Enable Help Video
nl: Hulp Video activeren

en: Enable Knowledge Base
nl: Kennisbank inschakelen

en: Enable Structured Data?
nl: Gestructureerde data inschakelen?

en: Enable Templates
nl: Templates inschakelen

en: Enable User Templates Only
nl: Enkel gebruikerstemplates activeren

en: Enable Video in Mobile
nl: Video op mobiel inschakelen

en: Enable debug mode to generate a unique support URL.
nl: Schakel debug modus in om een unieke support URL te genereren.

en: Enable or disable icon sets using the options below or upload a custom icon set. Instructions on how to generate your own custom icon sets can be read %s.
nl: Activeer of de-activeer icoon sets met de opties hieronder of upload een eigen icoon set. Instructies om je eigen icoon set aan te maken kunnen %s gelezen worden.

en: Enable proxy cache clearing
nl: Proxy cache clearing activeren

en: Enable the Cache Clearing Tool
nl: Cache Verwijder Tool activeren

en: Enable the following setting to clear the caches created by any of these caching plugins. If enabled, cache clearing occurs when layouts and templates are saved and when WordPress finishes updating plugins and themes. This setting also defines the DONOTCACHEPAGE constant, which is respected by most cache plugins, to keep the page from being cached when the %s editor is active.
nl: Schakel de volgende instelling in om de caches te verwijderen die zijn gemaakt door één van deze caching plugins. Wanneer ingeschakeld gebeurt het verwijderen van cache als layouts en templates worden bewaard en wanneer WordPress stopt met updaten van plugins en thema's. Deze instelling definieert ook de DONOTCACHEPAGE constante, die gerespecteerd wordt door de meeste cache plugins, om te voorkomen dat de pagina gecached wordt wanneer de %s editor actief is.

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enabled Modules
nl: Modules Activeren

en: Enabling the prerelease channel will enable updates for all Beaver Builder products.
nl: Als u het prerelease-kanaal inschakelt, worden updates voor alle Beaver Builder-producten ingeschakeld.

en: Enabling this setting displays the control bar in an overlay at the bottom or top of the slides.
nl: Als u deze instelling inschakelt, wordt de balk weergegeven in een overlay onder of boven aan de afbeeldingen.

en: End Counter
nl: Eindteller

en: Enter License Key
nl: Licentiecode invoeren

en: Enter Ribbon Text here.
nl: Voer hier de tekst van het lint in.

en: Enter a CSS selector for the default page heading to hide it.
nl: Geef een CSS Selector voor de standaard pagina kop om deze te verbergen.

en: Enter a comma separated list of the post types you would like the builder to work with.
nl: Voer een door komma's gescheiden lijst in van de post-typen die je wilt waar de bouwer mee werkt.

en: Enter a list of %1$s.
nl: Geen een lijst in van %1$s.

en: Enter a list of authors usernames.
nl: Geen een lijst in van auteurs gebruikersnamen.

en: Enter a post title to search.
nl: Geef een post titel om te zoeken.

en: Enter description here.
nl: Geef hier een beschrijving.

en: Enter the ID of a site on the network whose templates should override core builder templates. Leave this field blank if you do not wish to override core templates.
nl: Geef de ID van een site op het netwerk waarvan de templates de standaard templates zouden moeten overschrijven. Laat dit veld leeg indien je de templates niet wilt overschrijven.

en: Enter tooltip here.
nl: Plaats hier de tooltip

en: Enter your <a%s>license key</a> to enable remote updates and support.
nl: Jouw <a%s>licentiesleutel</a> invoeren om updates en support in te schakelen.

en: Equal Heights
nl: Gelijke hoogte

en: Equalize
nl: Gelijktrekken

en: Equalize Column Heights
nl: Kolomhoogten egaliseren

en: Equalize Heights
nl: Hoogtes gelijktrekken

en: Equals
nl: Gelijk aan

en: Error Code %s: Could not connect to Mailerjet.
nl: Foutcode %s: Kan geen verbinding maken met Mailerjet.

en: Error Code %s: You have specified an incorrect API Key / API Secret Key pair.
nl: Foutcode %s: U heeft een onjuiste combinatie API-sleutel / API-geheime sleutel opgegeven.

en: Error submitting.
nl: Fout verzenden.

en: Error! A site with that ID doesn't exist.
nl: Fout! Een site met die ID bestaat niet.

en: Error! Could not unzip file.
nl: Fout! Kon bestand niet uitpakken.

en: Error! Please enter a date that is in the future.
nl: Fout Voer een datum in die in de toekomst valt.

en: Error! Please enter a number for the site ID.
nl: Fout! Geef alsjeblieft een getal voor de site ID.

en: Error! Please enter a valid day.
nl: Fout Voer een geldige dag in.

en: Error! Please enter a valid month.
nl: Fout Voer een geldige maand in.

en: Error! Please enter a valid year.
nl: Fout Voer een geldig jaar in.

en: Error! Please enter an iframe for the video embed code.
nl: Fout! Geef aub een iframe voor de video embed code.

en: Error! Please upload an icon set from either Icomoon, Fontello or Font Awesome Pro Subset.
nl: Fout! Upload een icon set van Icomoon, Fontello of Font Awesome Pro Subset.

en: Error! When downloading from Icomoon, be sure to click the Download Font button and not Generate SVG.
nl: Fout! Verzeker je ervan op de Download Font knop te klikken en niet Generate SVG, wanneer je downloadt van Icomoon.

en: Error! You must have at least one feature of the help button enabled.
nl: Fout! Je moet minstens één optie van de help knop geselecteerd hebben.

en: Error! You must have at least one icon set enabled.
nl: Fout! Je moet ten minste één icoon-set activeren.

en: Error! You must have at least one module enabled.
nl: Fout! Je moet minstens één ingeschakelde module hebben.

en: Error: API key needs to be upgraded to v3.
nl: Fout: API sleutel moet worden opgewaardeerd naar v3.

en: Error: Both Mailjet API and Secret Keys are required.
nl: Fout: zowel Mailjet API als geheime sleutels zijn vereist.

en: Error: Could not connect to Campayn. %s
nl: Fout: Kan geen verbinding maken met Campayn. %s

en: Error: Could not connect to Constant Contact. %s
nl: Fout: Kon niet verbinden met Constante Contact. %s

en: Error: Could not connect to Enormail. %s
nl: Fout: Kon niet verbinden met Enormail. %s

en: Error: Could not connect to MailerLite.
nl: Fout: Niet mogelijk te verbinden met MailerLite.

en: Error: Could not connect to Mailrelay. %s
nl: Fout: Kan geen verbinding maken met Mailrelay. %s

en: Error: Could not connect to Mautic. %s
nl: Fout: kon niet verbinden met Mautic. %s

en: Error: Could not connect to SendinBlue. %s
nl: Fout: Kon niet verbinden met SendinBlue. %s

en: Error: Could not connect to Sendy. %s
nl: Fout: Kan geen verbinding maken met Sendy. %s

en: Error: Could not connect to iContact Pro. %s
nl: Fout: Kon niet verbinden met iContact Pro. %s

en: Error: Could not connect to iContact. %s
nl: Fout: Kon niet verbinden met iContact. %s

en: Error: Could not subscribe to SendinBlue. %s
nl: Fout: Kon niet verbinden met SendinBlue. %s

en: Error: Invalid API data.
nl: Fout: Ontbrekende API data.

en: Error: Please check your API URL and API key.
nl: Fout: controleer je API key.

en: Error: Please check your API credentials.
nl: Fout: Controleer je API inloggegevens.

en: Error: Please check your API key.
nl: Fout: controleer je API key.

en: Error: Please check your API key. %s
nl: Fout: Controleer je API-code. %s

en: Error: Please check your API token. %s
nl: Fout: Controleer je API-token. %s

en: Error: Please check your API token. Code: %s
nl: Fout: Controleer je API token aub. Code: %s

en: Error: Please check your Account ID. %s
nl: Fout: Controleer je account-id. %s

en: Error: Please enter a valid Authorization Code.
nl: Fout: Voer een geldige authorisatiecode in.

en: Error: You must provide a Host.
nl: Fout: Je moet een host opgeven.

en: Error: You must provide a app ID.
nl: Fout: Je moet een app ID opgeven.

en: Error: You must provide a app password.
nl: Error: Je moet een access token verstrekken.

en: Error: You must provide a company ID.
nl: Fout: Je moet een bedrijfs-ID opgeven.

en: Error: You must provide a list ID.
nl: Fout: Je moet een lijst-id opgeven.

en: Error: You must provide a profile ID.
nl: Fout: Je moet een proflel ID opgeven.

en: Error: You must provide a username.
nl: Fout: Je moet een API key ingeven.

en: Error: You must provide an API Key.
nl: Fout: Je moet een API sleutel invoeren.

en: Error: You must provide an API URL.
nl: Fout: Je moet een API key ingeven.

en: Error: You must provide an API key.
nl: Fout: Je moet een API key ingeven.

en: Error: You must provide an API token.
nl: Fout: Je moet een API-token opgeven.

en: Error: You must provide an API username.
nl: Fout: Je moet een API gebruikersnaam opgeven.

en: Error: You must provide an APP ID.
nl: Fout: Je moet een APP ID opgeven.

en: Error: You must provide an Account ID.
nl: Fout: Je moet een account-id opgeven.

en: Error: You must provide an Authorization Code.
nl: Fout: Je moet een authorisatiecode opgeven.

en: Error: You must provide an access token.
nl: Fout: Je moet een access token verstrekken.

en: Error: You must provide an app ID.
nl: Fout: Je moet een app ID opgeven.

en: Error: You must provide an app password.
nl: Fout: Je moet een app wachtwoord opgeven.

en: Error: You must provide an email address.
nl: Fout: Je moet een e-mailadres opgeven.

en: Error: You must provide your Mautic app user password.
nl: Fout: Je moet je Mautic app wachtwoord opgeven.

en: Error: You must provide your Mautic app username.
nl: Fout: Je moet je Mautic app gebruikersnaam opgeven.

en: Error: You must provide your Mautic installation URL.
nl: Fout: Je moet je Mautic installatie url opgeven.

en: Error: You must provide your Sendy installation URL.
nl: Fout: Je moet je Sendy-installatie-URL opgeven.

en: Example: page, post, product
nl: Voorbeeld: pagina, post, product.

en: Excerpt
nl: Samenvatting

en: Exclude Current Post
nl: Sluit huidige bericht uit

en: Exclude the current post from the query.
nl: Sluit huidige bericht uit van de query.

en: Exists
nl: Bestaat

en: Exit
nl: Verlaten

en: Expand All
nl: Alles uitbreiden

en: Expand First Item
nl: Eerste item uitklappen

en: Expand Position
nl: Vouw positie uit

en: Expand on click
nl: Uitbreiden door te klikken

en: Expanded
nl: Uitgevouwen

en: Expert support from our world-class support team.
nl: Deskundige support van ons supportteam van wereldklasse.

en: Export
nl: Exporteer

en: Export All
nl: Alles exporteren

en: Export Selected
nl: Geselecteerde exporteren

en: Export Settings
nl: Instellingen exporteren

en: Export Template Data
nl: Templategegevens exporteren

en: Export/Import
nl: Exporteer/Importeer

en: Extra Large &amp; Large Devices Only
nl: Extra groot &amp; alleen grote apparaten

en: Extra Large Devices Only
nl: Alleen extra grote apparaten

en: Extra Large, Large &amp; Medium Devices Only
nl: Extra groot, groot &amp; alleen middelgrote apparaten

en: Extra-Bold
nl: Extra-vet

en: Extra-Bold Italic
nl: Extra-vet cursief

en: Extra-Light
nl: Extra dun

en: Extra-Light Italic
nl: Extra dun cursief

en: Facebook Button
nl: Facebook-knop

en: Fade
nl: Vervagen

en: Fade In On Hover
nl: Vervagen bij hoveren

en: Fallback Image
nl: Terugval afbeelding

en: Fallback Photo
nl: Terugval Afbeelding

en: Family
nl: Familie

en: Fast
nl: Snel

en: Feature Icon
nl: Functiepictogram

en: Feature Icon Color
nl: Eigenschap Pictogram Kleur

en: Feature List Style
nl: Uitgelichte lijst stijl

en: Feature List Text Typography
nl: Typografie tekst uitgelichte lijst

en: Feature Text Color
nl: Kleur uitgelichte tekst

en: Feature Tooltip Icon
nl: Functie Tooltip-pictogram

en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: Featured Products
nl: Uitgelichte producten

en: Features Min Height
nl: Minimumhoogte Functies

en: Field
nl: Veld

en: Field Loading...
nl: Veld laadt...

[ctx: Field name to add.]
en: Add %s
nl: %s toevoegen

en: Fields
nl: Velden

en: Fill
nl: Uitvullen

en: Filter by %1$s
nl: Filter op %1$s

en: Fit
nl: Passend

en: Fix Errors
nl: Fouten corrigeren

en: Fixed
nl: Vastgezet

en: Fixed Width
nl: Vaste breedte

en: Flat
nl: Plat

en: Flyout Overlay
nl: Flyout overlay

en: Flyout Position
nl: Flyout positie

en: Flyout Push
nl: Flyout push

en: Flyout Push with Opacity
nl: Flyout push met doorzichtigheid

en: Font
nl: Lettertype

en: Font Awesome PRO already enabled via fl_enable_fa5_pro filter.
nl: Font Awesome PRO is al ingeschakeld via het filter fl_enable_fa5_pro.

en: Font Awesome Plugin Documentation
nl: Font Awesome plugin documentatie

en: For KIT support enter the kit URL here otherwise the Pro CDN will be used.
nl: Voer voor KIT-ondersteuning hier de KIT-URL in, anders wordt de Pro CDN gebruikt.

en: For detailed instructions to activate and license the premium version, see the %s.
nl: Voor gedetailleerde instructies om de premiumversie te activeren en te licentiëren, zie de %s.

en: For example, if your number is 10%, your suffix would be "%".
nl: Bijvoorbeeld, als jouw aantal 10% is, geef dan als voorvoegsel "%".

en: For example, if your number is US$ 10, your prefix would be "US$ ".
nl: Bijvoorbeeld, als jouw aantal US$ 10 is, geef dan als voorvoegsel "US$".

en: For more time-saving features and access to our expert support team, <a href="%s" target="_blank">upgrade today</a>.
nl: Als je toegang wilt tot meer tijdbesparende functies en ons deskundige supportteam, kun je vandaag nog een <a href="%s" target="_blank">upgrade uitvoeren</a>.

en: For multiple tags, separate with comma.
nl: Scheid tags met een komma's als het meerdere tags betreft.

en: For that, check our <a href="%1$s" target="_blank">Knowledge Base</a> or try searching <a href="%2$s" target="_blank">the Beaver Builders Facebook group</a> or our <a href="%3$s" target="_blank">Forums</a>.
nl: Raadpleeg daarvoor onze <a href="%1$s" target="_blank"> Knowledge Base </a> of probeer te zoeken op <a href="%2$s" target="_blank"> de Beaver Builders Facebook groep </a> of onze <a href="%3$s" target="_blank"> forums </a>.

en: Force Download
nl: Download forceren

en: Forgot?
nl: Vergeten?

en: Form
nl: Formulier

en: Form Background Color
nl: Formulier achtergrondkleur

en: Form Background Hover Color
nl: Formulier achtergrond hoverkleur

en: Form Border
nl: Formulier rand

en: Form Border Hover
nl: Formulier rand hover

en: Form Padding
nl: Formulier uitvulling

en: Form Width
nl: Formulier breedte

en: Found in your MailerLite account under Integrations > Developer API.
nl: Gevonden in het MailerLite-account onder Integrations > Developer-API.

en: Found in your Mailjet account under Account Settings > Rest API > Master API Key & Sub API Key Management.
nl: Gevonden in je Mailjet-account onder accountinstellingen> Rest API> Master API Key & Sub API Key Management.

en: Found in your Sendy application under Settings.
nl: Je vindt deze in je Sendy-toepassing onder Instellingen.

en: Found license using FL_LICENSE_KEY global.
nl: Licentie gevonden gebruik makende van FL_LICENSE_KEY globaal.

en: Full Height
nl: Volledige hoogte

en: Full Screen
nl: Volledige scherm

en: Full Size
nl: Volledige Grootte

en: Full Text
nl: Volledige tekst

en: Full Width
nl: Volledige Breedte

en: Full height rows fill the height of the browser window. Minimum height rows are at least as tall as the value entered.
nl: Volle hoogte rijen vullen de hoogte van het browser venster. Minimum hoogte rijen zijn minstens zo groot als de ingegeven waarde.

en: Full width content spans the width of the page from edge to edge. Fixed content is no wider than the Row Max Width set in the Global Settings.
nl: Volle breedte inhoud overspant de breedte van de pagina van rand tot rand. Vaste inhoud is niet breder dan de Rij Max breedte in de Algemene Instellingen.

en: Full width rows span the width of the page from edge to edge. Fixed rows are no wider than the Row Max Width set in the Global Settings.
nl: Volle breedte rijen overspannen de breedte van de pagina van rand tot rand. Vaste rijen zijn niet breder zijn dan de Rij Max Breedte in de Algemene Instellingen.

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Fullscreen Button
nl: Knop Volledig scherm

en: Gallery
nl: Galerij

[ctx: Gallery layout: thumbnails.]
en: Thumbs
nl: Miniaturen

en: Gap
nl: Afstand

en: Gap between each fields
nl: Afstand tussen elk veld

en: General
nl: Algemeen

en: General Style
nl: Algemene stijl

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Enable auto spacing for responsive layouts?"]
en: Enable Auto Spacing
nl: Automatische Spatiëring Activeren

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Responsive layout enabled?"]
en: Enabled
nl: Geactiveerd

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Show page heading?"]
en: Show
nl: Toon

en: Generic List (div)
nl: Generieke lijst (div)

en: Generic List icon. You can override this in the individual List Item icon.
nl: Generiek lijstpictogram. Je kunt dit overschrijven in het individuele lijstitempictogram.

[ctx: Generic add button label for adding new content.]
en: Add
nl: Toevoegen

en: Get Help
nl: Hulp zoeken...

en: Get More Features
nl: Meer functies kopen

en: Get Started
nl: Starten

en: Get more time-saving features, modules, and expert support.
nl: Verkrijg meer tijdbesparende mogelijkheden, modules en expert ondersteuning.

en: Get started by choosing a layout template to customize, or build a page from scratch by selecting the blank layout template.
nl: Ga aan de slag door een layout template te kiezen om aan te passen, of bouw een pagina uit het niets door de lege layout template te selecteren.

en: Getting Started - Building your first page.
nl: Aan de slag - Je eerste pagina bouwen

en: Getting Started Video
nl: Aan de slag Video

en: Global
nl: Globaal

en: Global CSS
nl: Globale CSS

en: Global JS
nl: Globale JS

en: Global Rows, Columns and Modules Editing
nl: Globale rijen, kolommen en modules bewerken

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: Global Settings Edited
nl: Algemene instellingen gewijzigd

en: Global option '%s' updated
nl: Globale optie '%s' bijgewerkt

en: Global rows, columns and modules can be added to multiple pages and edited in one place.
nl: Algemene rijen en modules kunnen worden toegevoegd aan meerdere pagina's en bewerkt op één plaats.

en: Gradient
nl: Verlopend

en: Gradient Fill
nl: Verloop vullen

en: Greater than
nl: Groter dan

en: Greater than or equal to
nl: Groter of gelijk aan

en: Greek Numerals (Lower)
nl: Griekse cijfers (kleine letters)

en: Grid
nl: Raster

en: Groundhogg plugin must be installed and active to use this service.
nl: De Groundhogg-plug-in moet zijn geïnstalleerd en actief zijn om deze service te gebruiken.

en: Group
nl: Groep

en: HTML Element
nl: HTML element

en: Hamburger Icon
nl: Hamburger icoon

en: Hamburger Icon + Label
nl: Hamburger icoon + label

en: Heading
nl: Kopregel

en: Heading Color
nl: Koptekst kleur

en: Heading Size
nl: Kopregelgrootte

en: Heading Style
nl: Stijl kop

en: Heading Tag
nl: Kopregeltag

en: Heading Text
nl: Tekst kop

en: Heading Text Color
nl: Tekstkleur kop

en: Heading Typography
nl: Hoofding typografie

en: Hebrew Numerals
nl: Hebreeuwse cijfers

en: Height
nl: Hoogte

en: Help
nl: Hulp

en: Help Button
nl: Help knop

en: Help Button Settings
nl: Helpknop instellingen

en: Help Tour
nl: Hulp Rondleiding

en: Help Video
nl: Hulp Video

en: Help Video Embed Code
nl: Hulp Video Embed Code

en: Helpful Tools
nl: Handige Tools

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Hide
nl: Verberg

en: Highlight
nl: Markeren

en: Hint: Set to transparent color for SPACE separator.
nl: Hint: Zet kleur voor SPACE-scheidingsteken op transparant.

en: History
nl: Geschiedenis

en: Hook updated
nl: Hook geüpdatet

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Horizontal Orientation
nl: Horizontale oriëntatie

en: Horizontal Padding
nl: Horizontale opvulling

en: Hour
nl: Uur

en: Hours
nl: Uren

en: Hover Background Color
nl: Hover achtergrondkleur

en: Hover Color
nl: Hoverkleur

en: Hover Transition
nl: Hover-overgang

[ctx: How many posts to skip.]
en: Offset
nl: Overslaan

en: I Accept the Terms and Conditions
nl: Ik accepteer de voorwaarden

en: Icon
nl: Icoon

en: Icon Color
nl: Icoon kleur

en: Icon Colors
nl: Icoonkleuren

en: Icon Group
nl: Icoongroep

en: Icon Hover Color
nl: Icoon hover-kleur

en: Icon Padding
nl: Icoon uitvulling

en: Icon Position
nl: Icoonpositie

en: Icon Settings
nl: Icoon instellingen

en: Icon Size
nl: Icoongrootte

en: Icon Structure
nl: Icoonstructuur

en: Icon Style
nl: Icoon stijl

en: Icon Visibility
nl: Icoon-zichtbaarheid

en: Icon Width
nl: Icoon breedte

en: Icon can be overridden in the individual feature options.
nl: Pictogram kan worden overschreven in de individuele functie-opties.

en: Icons
nl: Iconen

en: Icons for the main site must be managed in the network admin.
nl: Iconen voor de hoofdsite moeten worden beheerd in de netwerk-admin.

en: If an icon is being used in a supported module its CSS will be enqueued. Deselecting sets here only removes the set from the settings UI.
nl: Als een pictogram wordt gebruikt in een ondersteunde module, wordt de CSS in de wachtrij geplaatst. Als u hier sets deselecteert, wordt de set alleen verwijderd uit de gebruikersinterface van de instellingen.

en: If enabled we will send anonymous usage stats to help improve the plugin.
nl: Als dit is aangezet stuurt de plugin anonieme data om de plugin te verbeteren.

en: If not specified, the "Question Mark" icon will be used.
nl: Indien niet gespecificeerd, wordt het pictogram "Vraagteken" gebruikt.

en: If set to "Yes", audio is disabled on mobile devices.
nl: Indien ingesteld op "Ja", is audio uitgeschakeld op mobiele apparaten.

en: If set to Yes, hides the control bar overlay after the number of seconds you specify. Control bar overlay reappears upon mouseover.
nl: Indien ingesteld op Ja, verbergt de overlay van de balk na het aantal seconden dat u opgeeft. De overlay van de balk verschijnt weer bij mouseover.

en: If you can't find an answer, consider upgrading to a premium version of Beaver Builder. Our expert support team is waiting to answer your questions and help you build your website. <a href="%s" target="_blank">Learn More</a>.
nl: Als je een antwoord niet kunt vinden, overweeg dan een upgrade naar een betaalde versie van Beaver Builder. Ons deskundige supportteam staat klaar om je vragen te beantwoorden en je te helpen bij het bouwen van de website. <a href="%s" target="_blank">Meer informatie</a>.

en: If you can't find an answer, feel free to <a href="%s" target="_blank">send us a message with your question.</a>
nl: Als je geen antwoord kunt vinden, <a href="%s" target="_blank">stuur ons dan een bericht met je vraag.</a>

en: If you contact Beaver Builder Support, we need to know what the error is in the JavaScript console in your browser.
nl: Als u contact opneemt met Beaver Builder Support, moeten we weten wat de fout is in de JavaScript-console in uw browser.

en: If you have purchased a premium version of Beaver Builder, see our %s for step-by-step upgrade instructions.
nl: Als u een premium-versie van Beaver Builder hebt gekocht, bekijk dan onze %s voor stapsgewijze upgrade-instructies.

en: If you need to export templates for import into another site, please use the exporter at <a href="%s">Tools > Export</a>.
nl: Als je templates moet exporteren om te importeren in een andere site, gebruik dan de exporteerder onder <a href="%s">Extra > Exporteren</a> aub.

en: If you want to show this field, please provide valid Site and Secret Keys.
nl: Als je dit veld wilt weergeven, geef dan geldige Site- en Geheime sleutels op.

en: If you want to troubleshoot further, you can check our %s for plugins we know to be incompatible. Then deactivate your plugins one by one while you try to save the page in the Beaver Builder editor.<br />When the page saves normally, you have identified the plugin causing the conflict.
nl: Als u verdere problemen wilt oplossen, kunt u onze %s raadplegen voor plugins waarvan we weten dat ze incompatibel zijn.
    Deactiveer vervolgens één voor één uw plugins, terwijl u probeert de pagina op te slaan in de Beaver Builder editor.<br />Als de pagina normaal opslaat, heeft u de plugin geïdentificeerd die het conflict veroorzaakt.

en: If your overall theme/images are lighter in color, light will display buttons in a darker color scheme and vice versa for dark.
nl: Als thema/afbeeldingen sitebreed lichter van kleur zijn, zal 'licht' knoppen in een donkerder kleurenschema weergeven, en omgekeerd voor donker.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image Offset
nl: Afbeeldingsverschuiving

en: Image Position
nl: Afbeeldingspositie

en: Image Size
nl: Afbeeldingsgrootte

en: Image Spacing
nl: Ruimte tussen afbeeldingen

en: Image Type
nl: Afbeeldingstype

en: Image Width
nl: Afbeeldingsbreedte

[ctx: Image size.]
en: Full Size
nl: Volledige Grootte

[ctx: Image size.]
en: Large
nl: Groot

[ctx: Image size.]
en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Image title attribute
nl: Afbeelding titel attribuut

[ctx: Image type.]
en: None
nl: Geen

en: Import
nl: Importeer

en: Import / Export
nl: Importeren / exporteren

en: Import / Export Settings
nl: Instellingen importeren / exporteren

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
nl: Importeer <strong>berichten, pagina's, opmerkingen, aangepaste velden, categorieën en tags</strong> vanuit een WordPress-exportbestand.

en: Import Error!
nl: Fout bij importeren!

en: Import Settings
nl: Instellingen importeren

en: In WP admin lists of pages, posts, and custom post types in the back end, there is a Builder link in the list of post display filters, which limits the display to items that have Builder layouts.
nl: In WP admin lijsten van pagina's, posts en aangepaste posttypes in het backend is een Builder link in de lijst van postweergave filters, die de weergave beperkt tot items die Builder lay-outs hebben.

en: In terms of GDPR, Beaver Builder products do not collect any personal information from your users. However some modules such as videos and maps might need you to update your privacy policy accordingly.
nl: Mbt AVG: Beaver Builder producten verzamelen geen persoonlijke informatie van je gebruikers. Sommige modules zoals video's en mappen vereisen mogelijk een update van je privacy beleid

en: Inactive Label Background Color
nl: Achtergrondkleur inactief label

en: Inactive Label Text Color
nl: Tekstkleur inactieve label

en: Incorrect type.
nl: Onjuist type.

[ctx: Indicator for global node templates.]
en: Global
nl: Algemeen

en: Inline Editing
nl: In-line bewerken

en: Inline Logo Position
nl: Inline logo-positie

en: Input
nl: Invoer

en: Input Field Padding
nl: UItvulling van invoervelden

en: Input Text
nl: Invoertekst

en: Input Text Only
nl: Voer alleen tekst in

en: Input Typography
nl: Typografie invoerveld

en: Input Width
nl: Breedte invoerveld

en: Insert
nl: Invoegen

en: Inside Bar
nl: Binnen de balk

en: Install Error! We detected that Beaver Builder appears to be installed in a folder called <kbd>%s</kbd>.<br />For automatic updates to work the plugin must be installed in the folder <kbd>bb-plugin</kbd>.
nl: Installatiefout! We stelden vast dat Beaver Builder geïnstalleerd is in een folder genaamd <kbd>%s</kbd>.
    <br />Om automatische updates te laten werken moet de plugin geïnstalleerd zijn in de folder <kbd>bb-plugin</kbd>.

en: Install Error! You appear to have a %s file in your uploads folder that will block all javascript files resulting in 403 errors. If you did not add this file please consult your host.
nl: Installatiefout! Het lijkt erop dat je een %s bestand in je uploadmap hebt staan dat alle javascript-bestanden blokkeert. Dit resulteert in 403-fouten. Neem contact op met je host als jij dit bestand niet hebt toegevoegd.

en: Installation URL
nl: Installatie-URL

en: Instead of loading Builder CSS and JavaScript as an asset file, you can render the CSS inline.
nl: In plaats van Builder CSS en JavaScript te laden als een asset-bestand, kunt u de CSS inline renderen.

en: Invalid Kit Url: we were unable to determine the URL, code entered was %s
nl: Ongeldige Kit Url: we konden de URL niet bepalen, de ingevoerde code was %s

en: Invisible (V2)
nl: Onzichtbaar (V2)

en: Invisible (V3)
nl: Onzichtbaar (V3)

en: Issue Detected
nl: Probleem gedetecteerd

en: Italic
nl: Cursief

en: Item Border
nl: Item rand

en: Item Size
nl: Item grootte

en: Item Spacing
nl: Item afstand

en: Items Count
nl: Aantal artikelen

en: Items Count and Total Amount
nl: Aantal artikelen en totaalbedrag

en: Join the Beaver Builder Discord
nl: Word lid van de Beaver Builder Discord

en: Join the Beaver Builder Forums
nl: Word lid van de Beaver Builder Forums

en: Join the Beaver Builder's Group on Facebook
nl: Word lid van de Beaverbuildersgroep op Facebook

en: Join the Beaver Builder's Group on Slack
nl: Word lid van de Beaverbuildersgroep op Slack

en: Join the Community
nl: Lid worden van de community

en: Keep Active Tab Open
nl: Houd actief tabblad open

en: Keep changes drafted and exit
nl: Bewaar voorlopige wijzigingen en stop

en: Keyboard Shortcuts
nl: Toetsenbord sneltoetsen

[ctx: Keyboard action to dismiss the current task or panel]
en: Dismiss Active Panel
nl: Actieve paneel afsluiten

[ctx: Keyboard action to open save template form]
en: Save New Template
nl: Nieuwe template opslaan

[ctx: Keyboard action to open the global settings panel]
en: Open Global Settings
nl: Open globale instellingen

[ctx: Keyboard action to open the layout settings panel]
en: Open Layout Settings
nl: Open layout instellingen

[ctx: Keyboard action to open the module search panel]
en: Display Module Search
nl: Module Zoeken weergeven

[ctx: Keyboard action to publish any pending changes]
en: Publish changes without leaving builder
nl: Wijzigingen publiceren zonder builder te verlaten

[ctx: Keyboard action to redo changes]
en: Redo
nl: Opnieuw doen

[ctx: Keyboard action to save changes]
en: Save Layout
nl: Layout opslaan

[ctx: Keyboard action to show modules tab]
en: Open Modules Tab
nl: Open Modules tab

[ctx: Keyboard action to show rows tab]
en: Open Rows Tab
nl: Open Rijen tab

[ctx: Keyboard action to show saved tab]
en: Open Saved Tab
nl: Open Opgeslagen tab

[ctx: Keyboard action to show templates tab]
en: Open Templates Tab
nl: Open Templates tab

[ctx: Keyboard action to toggle outline panel]
en: Toggle Outline Panel
nl: Wissel overzichtspaneel

[ctx: Keyboard action to toggle outline panel tree]
en: Toggle Outline Panel Tree
nl: Wissel outline panel tree

[ctx: Keyboard action to toggle preview mode]
en: Toggle Preview Mode
nl: Preview mode omschakelen

[ctx: Keyboard action to toggle responsive editing]
en: Toggle Responsive Editing Mode
nl: Responsieve bewerk modus omschakelen

[ctx: Keyboard action to undo changes]
en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Knowledge Base
nl: Kennisbank

en: Knowledge Base URL
nl: Kennisbank URL

[ctx: Label size.]
en: Large
nl: Groot

[ctx: Label size.]
en: Small
nl: Klein

en: Landing Pages
nl: Landingspagina's

en: Landscape
nl: Landschap

en: Large
nl: Groot

en: Large &amp; Medium Devices Only
nl: Alleen Grote & Medium Apparaten

en: Large Device Breakpoint
nl: Groot apparaat breekpunt

en: Large Devices Only
nl: Alleen Grote Apparaten

en: Large, Medium &amp; Small Devices Only
nl: Groot, medium &amp; alleen kleine apparaten

en: Last Modified
nl: Laatst gewijzigd

en: Launch Page Builder
nl: Page Builder starten

en: Layout
nl: Weergave

en: Layout CSS / Javascript
nl: Layout CSS/Javascript

en: Layout Settings Edited
nl: Layout instellingen gewijzigd

en: Layout Templates
nl: Lay-out templates

en: Layout duplicated
nl: Layout gedupliceerd

en: Layout status updated
nl: Layout status geüpdatet

en: Layout type updated
nl: Layout type geüpdatet

en: Learn More
nl: Meer lezen

en: Leave empty if you don't want to include a heading.
nl: Laat leeg als u geen kop wilt toevoegen.

en: Left
nl: Links

en: Left & Right Sidebar
nl: Linker & rechter sidebar

en: Left Bottom
nl: Links Onder

en: Left Center
nl: Links Midden

en: Left Content
nl: Inhoud links

en: Left Sidebar
nl: Linker sidebar

en: Left To Right
nl: Links naar rechts

en: Left Top
nl: Links Boven

en: Left of Content
nl: Links van inhoud

en: Left of Heading
nl: Links van kopregel

en: Left of Text and Heading
nl: Links van tekst en kopregel

en: Less than
nl: Kleiner dan

en: Less than or equal to
nl: Kleiner dan of gelijk aan

en: Let's Get Building!
nl: Start met bouwen!

en: License
nl: Licentie

en: License Removed
nl: Licentie verwijderd

en: License key saved!
nl: Licentiecode is opgeslagen.

en: Light
nl: Eenvoudig

en: Light Italic
nl: Dun cursief

en: Lightbox Content
nl: Lightbox-inhoud

en: Lightbox Photo Size
nl: Lightbox afbeelding grootte

en: Limit WP revisions for layouts
nl: WP revisies voor lay-outs beperken

en: Line
nl: Lijn

en: Line Color
nl: Lijnkleur

en: Line Height
nl: Regelhoogte

en: Line Separator Style
nl: Lijnscheidingsteken stijl

en: Line Through
nl: Doorstrepen

en: Linear
nl: Lineair

en: Link Color
nl: Link kleur

en: Link Hover Background Color
nl: Link hover achtergrond kleur

en: Link Hover Color
nl: Link hover kleur

en: Link Padding
nl: Link padding

en: Link Text
nl: Link tekst

en: Link Type
nl: Link type

en: Link Typography
nl: Link typografie

[ctx: Link text]
en: here
nl: hier

en: Link to Doc
nl: Link naar documentatie

[ctx: Link to learn more about premium Beaver Builder]
en: Learn More
nl: Meer weten

en: Link type applies to how the image should be linked on click. You can choose a specific URL, the individual photo or a separate page with the photo.
nl: Linktype is van toepassing op hoe de afbeelding moet worden gekoppeld als er op wordt geklikt. Je kunt kiezen voor een specifieke URL, de individuele afbeelding of een aparte pagina met de afbeelding.

[ctx: Link type.]
en: None
nl: Geen

en: Links
nl: Linken

en: List
nl: Lijst

en: List Background Color
nl: Achtergrondkleur lijst

en: List ID
nl: Lijst-id

en: List Icon
nl: Lijsticoon

en: List Icon Placement
nl: Plaatsing van lijsticoon

en: List Item
nl: Lijstitem

en: List Item Content Tag
nl: Lijstitem inhoudslabel

en: List Item Heading Tag
nl: Lijstitem titel label

en: List Item Padding
nl: Padding lijstitems

en: List Item Tags
nl: Lijstitem-labels

en: List Items
nl: Lijstitems

en: List Padding
nl: Uitvulling lijst

en: List Type
nl: Lijst type

en: Load More
nl: Laad meer

en: Load More Button
nl: Laad meer knop

en: Loading...
nl: Laden...

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: Logged In
nl: Uitgelogd

en: Logged In User
nl: Ingelogde gebruiker

en: Logged Out
nl: Ingelogd

en: Logged Out User
nl: Uitgelogde gebruiker

en: Logic
nl: Logica

en: Login
nl: Aanmelden

en: Login Button
nl: Login knop

en: Login Form
nl: login formulier

en: Logo Image
nl: Logo afbeelding

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Logout Button
nl: Uitlogknop

en: Loop
nl: Herhalen

[ctx: MailChimp list group.]
en: Groups
nl: Groepen

en: Mailjet API settings
nl: Mailjet API instellingen

en: Mailjet subscription failed. Email address = %1$s; List ID = %2$s.
nl: Mailjet-abonnement mislukt. E-mailadres = %1$s; Lijst-ID = %2$s.

en: Main Query
nl: Hoofdquery

en: Make this saved row or module global?
nl: Deze opgeslagen rij of module globaal maken?

en: Manage Templates
nl: Templates Beheren

en: Map
nl: Kaart

en: Map title attribute for accessibility
nl: Kaarttitel attributen voor toegankelijkheid

en: Map title here
nl: Titel van de kaart

en: Margins
nl: Marges

en: Mautic Password
nl: Mautic wachtwoord

en: Mautic Username
nl: Mautic gebruikersnaam

en: Max Content Width
nl: Max Inhoud Breedte

en: Max Width
nl: Maximale Breedte

en: Media Library
nl: Media Bibliotheek

en: Medium &amp; Small Devices Only
nl: Alleen Medium & Kleine Apparaten

en: Medium Device Breakpoint
nl: Medium Apparaat Breekpunt

en: Medium Devices Only
nl: Alleen Medium Apparaten

en: Medium Italic
nl: Medium cursief

en: Menu Alignment
nl: Menu uitlijning

en: Menu Background Color
nl: Menu achtergrondkleur

en: Menu Background Color (Mobile)
nl: Menu achtergrondkleur (mobiel)

en: Menu Button
nl: Menu knop

en: Menu Cart
nl: Menu winkelwagen

en: Menu Name
nl: Menu naam

en: Menu Order
nl: Menu Volgorde

en: Message
nl: Bericht

en: Message Sent!
nl: Bericht verzonden!

en: Message failed. Please check the console for possible error message.
nl: Bericht mislukt. Controleer de console voor een mogelijke foutmelding.

en: Message failed. Please try again.
nl: Bericht mislukt. Probeer opnieuw.

[ctx: Message that displays when a panel tab has no view to display]
en: Sorry, no content was found!
nl: Sorry, er is geen inhoud gevonden!

[ctx: Message that displays when there are no templates to display]
en: Sorry, no templates were found!
nl: Sorry, er zijn geen templates gevonden!

en: Meta Key
nl: Meta sleutel

en: Meta Value
nl: Meta-waarde

en: Meta Value (Alphabetical)
nl: Meta waarde (alfabetisch)

en: Meta Value (Numeric)
nl: Meta waarde (numeriek)

en: Midpoint
nl: Middelpunt

en: Minimum Height
nl: Minimum hoogte

en: Minute
nl: Minuut

en: Minutes
nl: Minuten

en: Misc
nl: Allerlei

en: Missing header or wrong module type!
nl: Missende titel of verkeerd type module!

en: Mobile Colors
nl: Mobiele kleuren

en: Mobile Photo
nl: Mobiele afbeelding

en: Mod Security fix
nl: Mod Beveiligingsoplossing

en: Module Saved!
nl: Module opgeslagen!

[ctx: Module name]
en: %s Added
nl: %s toegevoegd

[ctx: Module name]
en: %s Deleted
nl: %s verwijderd

[ctx: Module name]
en: %s Duplicated
nl: %s  gedupliceerd

[ctx: Module name]
en: %s Edited
nl: %s gewijzigd

[ctx: Module name]
en: %s Moved
nl: %s verplaatst

[ctx: Module settings form tab. Display on mobile devices.]
en: Mobile
nl: Mobiel

en: Modules Used
nl: Gebruikte modules

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: More
nl: Meer

en: More Link
nl: Meer-link

en: More Link Text
nl: Meer-link tekst

en: Move
nl: Verplaats

en: Move Column
nl: Verplaats kolom

en: Move Parent
nl: Verplaats naar parent

en: Move your mouse over rows, columns or modules to edit and interact with them.
nl: Verplaats je muis over de rijen, kolommen of modules om ze te bewerken en in te stellen.

en: Multiple Products
nl: Meerdere producten

en: My Account
nl: Mijn account

en: NEW: Four new Micro Landing Page Templates were added.
nl: NIEUW: Vier nieuwe micro-landingspagina templates toegevoegd.

en: NEW: New Advanced settings tab in the WP Admin as well as an Import/Export tab to export and import Beaver Builder settings!
nl: NIEUW: Nieuwe geavanceerde tab instellingen in de WP Admin en een import/export tab om Beaver Builder instellingen te exporteren en importeren!

en: NEW: There is now a UI for adding row shapes.
nl: NIEUW: Er is nu een UI voor het toevoegen van rijvormen.

en: NEW: We've added a new breakpoint in Global Settings.
nl: NIEUW: We hebben een nieuw breekpunt toegevoegd in de globale instellingen.

en: NOTE:
nl: OPMERKING:

en: NOTE: Not all custom post types may be supported.
nl: Opmerking: sommige aangepaste bericht types worden mogelijk niet ondersteund.

en: Name
nl: Naam

en: Name Field
nl: Naamveld

en: Name Field Placeholder
nl: Naam veld plaatsaanduiding

en: Name Field Text
nl: Naam veld tekst

en: Nav Position
nl: Positie menu

en: Nav Type
nl: Navigatietype

[ctx: Nav type.]
en: None
nl: Geen

en: Navigation Arrows
nl: Navigatiepijlen

en: Navigational arrows allow the visitor to freely move through the images in your slideshow. These are larger arrows that overlay your slideshow images and are separate from the control bar navigational arrows.
nl: Navigatiepijlen geven de bezoeker de mogelijkheid vrij door de afbeeldingen in de slideshow te bladeren. Dit zijn grotere pijlen die over de slideshowafbeeldingen liggen, en ze staan los van de navigatiepijlen op de balk met besturingselementen.

en: Need Some Help?
nl: Heb je hulp nodig?

en: Need a helping hand?
nl: Heb je een helpende hand nodig?

en: Never
nl: Nooit

en: New Column
nl: Nieuwe Kolom

en: New Row
nl: Nieuwe Rij

en: New Window
nl: Nieuw Venster

en: Next
nl: Volgende

en: Next testimonial.
nl: Volgende getuigenis

en: No
nl: Nee

en: No Clip
nl: Geen clip

en: No Columns Found
nl: Geen kolommen gevonden

en: No Group
nl: Geen groep

en: No Layout Templates Found
nl: Geen layout templates gevonden

en: No Menus Found.
nl: Geen menu gevonden

en: No Modules Found
nl: Geen modules gevonden

en: No Notifications.
nl: Geen notificaties.

en: No Photo
nl: Geen afbeelding

en: No Results Message
nl: Bericht Geen resultaten

en: No Revisions Found
nl: Geen revisies gevonden

en: No Rows Found
nl: Geen rijen gevonden

en: No Thanks
nl: Nee, bedankt

en: No Themer Layouts Found
nl: Geen Themer layouts gevonden

[ctx: No content panel search results found]
en: No Results Found
nl: Geen resultaten gevonden

en: No license info found.
nl: Geen licentie info gevonden.

en: No new changes to save
nl: Geen nieuwe wijzigingen te bewaren

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: No reusable blocks found!
nl: Geen herbruikbare blokken gevonden!

en: No saved columns found.
nl: Geen opgeslagen kolommen gevonden.

en: No saved modules found.
nl: Er zijn geen opgeslagen modules gevonden.

en: No saved rows found.
nl: Er zijn geen opgeslagen rijen gevonden.

en: No settings selected.
nl: Geen instellingen geselecteerd.

en: No, Thank You
nl: Nee bedankt

en: Node Labels
nl: Knooppunt Labels

en: None
nl: Geen

en: None (No Separator)
nl: Geen (geen scheiding)

en: None Selected
nl: Geen geselecteerd

en: Normal
nl: Normaal

en: Normal Italic
nl: Normaal cursief

en: Not Active!
nl: Niet Actief!

en: Not Exists
nl: Bestaat niet

en: Not valid Themer layout.
nl: Geen geldige Themer layout.

en: Note: Please read the following info on email deliverability for this module.
nl: Opmerking: lees de volgende informatie over het afleveren van e-mail voor deze module.

en: Note: This method is deprecated, we strongly suggest you install the official Font Awesome plugin to get access to your custom uploaded icons and all the Font Awesome 6 icon sets.
nl: Opmerking: Deze methode is verouderd, we raden u aan de officiële Font Awesome-plugin te installeren om toegang te krijgen tot uw aangepaste geüploade pictogrammen en alle Font Awesome 6-pictogrammensets.

en: Nothing new to publish
nl: Niets nieuw te publiceren

en: Nothing will display if left empty.
nl: Er wordt niets weergegeven als het leeg wordt gelaten.

en: Notification Subject
nl: Notificatie onderwerp

en: Notification system
nl: Meldingssysteem

en: Notifications
nl: Notificaties

en: Now that you know the basics, you're ready to start building! If at any time you need help, click the help icon in the upper right corner to access the help menu. Happy building!
nl: Nu dat je de basis kent, ben je klaar om te gaan bouwen! Als je op enig moment hulp nodig hebt, klik dan op het Help-pictogram in de rechterbovenhoek om het helpmenu te openen. Veel plezier met bouwen!

en: Number Background Color
nl: Nummer achtergrondkleur

en: Number Border Radius
nl: Nummer randradius

en: Number Color
nl: Nummer kleur

en: Number Counter
nl: Nummerteller

en: Number Position
nl: Nummerpositie

en: Number Prefix
nl: Getal voorvoegsel

en: Number Size
nl: Nummer Grootte

en: Number Spacing
nl: Nummer Afstand

en: Number Suffix
nl: Getal achtervoegsel

en: Number Type
nl: Soort

en: Number Typography
nl: Cijfer Typografie

en: Number of Posts
nl: Aantal berichten

en: Number of Posts to Move
nl: Aantal berichten om te verplaatsen

en: Number of Products
nl: Aantal producten

en: Number of seconds to complete the animation.
nl: Aantal seconden waarin de animatie volledig afspeelt.

en: Numbers
nl: Nummers

en: Numbers + Circles
nl: Nummers + Cirkels

en: Numbers and Text
nl: Nummers en Tekst

en: Numeric
nl: Numeriek

en: Numeric With Leading Zeros
nl: Numeriek met voorloopnullen

en: OR
nl: OF

en: Oblique
nl: Schuin

en: Official Font Awesome Plugin
nl: Officiële Font Awesome Plugin

en: Ok, got it!
nl: OK, begrepen!

en: On Hover
nl: Tijdens hover

en: Once you're finished, click the Done button to publish your changes, save a draft or revert back to the last published state.
nl: Zodra je klaar bent, klik je op de knop "Klaar" om je wijzigingen te publiceren, een concept op te slaan of terug te keren naar de laatst gepubliceerde staat.

en: Only Numbers
nl: Alleen nummers

en: Operator to test.
nl: Operator om te testen.

en: Optional
nl: Optioneel

en: Optional advanced feature to make use of Google’s v3 analytical capabilities.
nl: Optionele geavanceerde functie om gebruik te maken van de analyse mogelijkheden van Google v3.

en: Optional. Choose an appropriate HTML5 content sectioning element to use for each post to improve accessibility and machine-readability.
nl: Optioneel. Kies een geschikt HTML5 inhoud sectie element om te gebruiken voor elk bericht om toegankelijkheid en machine-readability te verbeteren.

en: Optional. Choose an appropriate HTML5 content sectioning element to use for this column to improve accessibility and machine-readability.
nl: Optioneel. Kies een geschikt HTML5 inhoud sectie element om te gebruiken voor deze kolom om toegankelijkheid en machine-readability te verbeteren.

en: Optional. Choose an appropriate HTML5 content sectioning element to use for this module to improve accessibility and machine-readability.
nl: Optioneel. Kies een geschikt HTML5 inhoud sectie element om te gebruiken voor deze module om toegankelijkheid en machine-readability te verbeteren.

en: Optional. Choose an appropriate HTML5 content sectioning element to use for this row to improve accessibility and machine-readability.
nl: Optioneel. Kies een geschikt HTML5 inhoud sectie element om te gebruiken voor deze rij om toegankelijkheid en machine-readability te verbeteren.

en: Optional. Choose an appropriate Heading Tag for each Post Title.
nl: Optioneel. Kies een geschikte kop label voor elke berichttitel.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this column.
nl: Optioneel. Stel de <a%s>machtiging</a> in die vereist is voor gebruikers om deze kolom weer te geven.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this module.
nl: Optioneel. Stel de <a%s>machtiging</a> in, vereist voor gebruikers om deze module te bekijken.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this row.
nl: Optioneel. Stel de <a%s>machtiging</a> in, vereist voor gebruikers om deze rij te bekijken.

en: Order
nl: Volgorde

en: Order By
nl: Sorteren op

en: Order Tracking
nl: Bestelling volgen

en: Ordered List (ol)
nl: Geordende lijst (ol)

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Other
nl: Andere

en: Outline Panel
nl: Overzicht paneel

en: Overlay Background Color
nl: Overlay achtergrondkleur

en: Overlay Color
nl: Overlay Kleur

en: Overlay Colors
nl: Overlay kleuren

en: Overlay Enabled
nl: Overlay ingeschakeld

en: Overlay Gradient
nl: Overlay verloop

en: Overlay Hide
nl: Verberg overlay

en: Overlay Hide Delay
nl: Vertraging verbergen overlay

en: Overlay Text Color
nl: Overlay tekstkleur

en: Overlay Type
nl: Overlay type

en: Overline
nl: Overlijnen

en: Override Core Templates
nl: Overschrijf standaard templates

en: Override network settings?
nl: Netwerkinstellingen overschrijven?

en: Overrides the Icon applied to the module settings.
nl: Overschrijft het pictogram dat is toegepast op de module-instellingen.

en: PHP Version
nl: PHP versie

en: Pages &rarr; Add New
nl: Pagina's &rarr; Voeg nieuwe toe

en: Pagination
nl: Paginering

en: Pagination Style
nl: Pagineringstijl

[ctx: Pagination style.]
en: None
nl: Geen

en: Parent Category ID
nl: Hoofd categorie ID

en: Parent Settings
nl: Parent-instellingen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password Field
nl: Wachtwoordveld

en: Password Field Text
nl: Wachtwoordveld tekst

en: Password associated with the username. Make this a Long Passphrase.
nl: Het wachtwoord dat bij de gebruikersnaam hoort. Gebruik een sterk wachtwoord.

en: Paste %s Settings
nl: Plakken %s instellingen

en: Paste Column Settings
nl: Kolominstellingen plakken

en: Paste Row Settings
nl: Rij-instellingen plakken

en: Paste color here...
nl: Plak je kleur hier...

en: Pause On Hover
nl: Pauzeer bij hover

en: Percent
nl: Procent

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Phone Field
nl: Telefoonnummer veld

en: Phone Field Placeholder
nl: Telefoon veld plaatsaanduiding

en: Photo
nl: Afbeelding

en: Photo Border
nl: Fotorand

en: Photo Count
nl: Aantal afbeeldingen

[ctx: Photo Crop.]
en: None
nl: Geen

en: Photo File
nl: Afbeeldingbestand

en: Photo Link
nl: Afbeeldingslink

en: Photo Page
nl: Afbeelding Pagina

en: Photo Selected
nl: Afbeelding Geselecteerd

en: Photo Size
nl: Afbeeldingsformaat

en: Photo Source
nl: Afbeelding bron

en: Photo Spacing
nl: Afstand tussen afbeeldingen

en: Photo Style
nl: Fotostijl

en: Photo URL
nl: Afbeelding URL

[ctx: Photo size.]
en: Large
nl: Groot

[ctx: Photo size.]
en: Small
nl: Klein

en: Photos
nl: Afbeeldingen

en: Photos Selected
nl: Afbeeldingen Geselecteerd

en: Pick a font...
nl: Kies een font...

en: Pinterest Button
nl: Pinterest-knop

en: Placeholder Text
nl: Plaatshouder tekst

en: Play Button
nl: Afspeelknop

en: Play/Pause
nl: Afspelen / Pauze

en: Playback
nl: Afspelen

en: Please Wait...
nl: Even geduld a.u.b...

en: Please check the captcha to verify you are not a robot.
nl: Vink de captcha aan om te bevestigen dat je geen robot bent.

en: Please connect an account before saving.
nl: Activeer eerst een account alvorens op te slaan.

en: Please enter a color first.
nl: Voer eerst een kleur in.

en: Please enter a message.
nl: Vul alstublieft een bericht in.

en: Please enter a subject.
nl: Type hier het onderwerp

en: Please enter a valid email address.
nl: Voer een geldig e-mailadres in.

en: Please enter a valid email.
nl: Geef aub een geldig e-mailadres in.

en: Please enter a valid license key to enable automatic updates.
nl: Voer een geldige licentiesleutel in om automatische updates aan te zetten.

en: Please enter a valid license key to enable automatic updates. %s
nl: Voer een geldige licentiesleutel in om automatische updates aan te zetten. %s

en: Please enter a valid phone number.
nl: Voer alstublieft een geldig telefoonnummer in.

en: Please enter at least one tag before saving.
nl: Voer ten minste één tag in voordat je opslaat.

en: Please enter your name.
nl: Voer a.u.b. uw naam in

en: Please enter your password.
nl: Vul je wachtwoord in

en: Please enter your username/email.
nl: Vul je gebruikersnaam/emailadres in

en: Please register this website with AWeber to get your Authorization Code. <a%s>Register Now</a>
nl: Gelieve deze website met AWeber te registreren om je authorisatiecode te verkrijgen. <a%s>Registreer nu</a>

en: Please select a list before saving.
nl: Selecteer een lijst alvorens op te slaan.

en: Please select an account before saving.
nl: Selecteer een account alvorens op te slaan.

en: Please select either a background layout or content layout before submitting.
nl: Selecteer ofwel een achtergrond layout of inhoud layout alvorens verder te gaan.

en: Please specify a poster image if Video Lightbox is enabled.
nl: Geef een posterafbeelding op als Video Lightbox is ingeschakeld.

en: Please subscribe to enable automatic updates for this plugin.
nl: Gelieve te abonneren om de automatische updates op deze plug-in te schakelen.

en: Please subscribe to enable automatic updates for this plugin. %s
nl: Abonneer je om automatische updates aan te zetten voor deze plugin. %s

en: Please type "uninstall" in the box below to confirm that you really want to uninstall the page builder and all of its data.
nl: Type alstublieft "uninstall" in onderstaand veld om te bevestigen dat je de page builder echt wilt verwijderen.

en: Plugin Icon URL
nl: Plugin Icoon URL

en: Plugin Name
nl: Pluginnaam

[ctx: Plugin action link label.]
en: Change Log
nl: Wijzigingslog

[ctx: Plugin setup page: Delete icon set.]
en: Delete
nl: Verwijder

[ctx: Plugin setup page: Modules.]
en: All
nl: Alles

en: Plugins Count
nl: Aantal plugins

en: Plugins Page
nl: Plugin pagina

en: Plus sign
nl: Plusteken

en: Popularity
nl: Populariteit

en: Portrait
nl: Portret

en: Position
nl: Positie

en: Post
nl: Bericht

en: Post Alignment
nl: Berichtuitlijning

en: Post Background Color
nl: Bericht achtergrondkleur

en: Post Content
nl: Berichtinhoud

en: Post Hover Transition
nl: Bericht hover overgang

en: Post Icon
nl: Bericht-icoon

en: Post Icon Color
nl: Kleur bericht-icoon

en: Post Icon Position
nl: Bericht-icoonpositie

en: Post Icon Size
nl: Bericht-icoongrootte

en: Post Info
nl: Bericht-info

en: Post Info Color
nl: Berichtinfo kleur

en: Post Info Typography
nl: Berichtinfo typografie

en: Post Max Width
nl: Max bericht breedte

en: Post Padding
nl: Bericht padding

en: Post Spacing
nl: Tussenruimte

en: Post Terms
nl: Bericht termen

en: Post Title
nl: Bericht titel

en: Post Type
nl: Bericht Type

en: Post Types
nl: Post types

en: Post Width
nl: Berichtbreedte

en: Post was not valid Themer layout.
nl: Bericht was geen geldige Themer layout.

en: Posted in
nl: Gepost in

en: Poster Image must be specified for the Lightbox to work.
nl: Posterafbeelding moet worden opgegeven om de Lightbox te laten werken.

en: Posts
nl: Berichten

en: Posts Carousel
nl: Berichtencarousel

en: Posts Element
nl: Berichten element

en: Posts Element Class
nl: Berichten element klasse

en: Posts Element Class for UL
nl: Berichten element klasse voor UL

en: Posts Per Page
nl: Berichten per pagina

en: Posts Slider
nl: Berichtenslider

en: Posts Title Tag
nl: Berichten titel label

en: Prefer GD for image cropping
nl: Geef de voorkeur aan GD voor het bijsnijden van afbeeldingen

en: Premium Features
nl: Betaalde functies

en: Prerelease Documentation
nl: Prerelease documentatie

en: Prerelease Updates
nl: Prerelease updates

en: Preview Layout
nl: Layout voorbeeld

en: Preview and responsive editing will use these values when enabled.
nl: Voorvertoning en responsieve bewerking zullen deze waarden gebruiken indien ingeschakeld.

en: Previous
nl: Vorige

en: Previous testimonial.
nl: Vorige getuigenis

en: Price
nl: Prijs

en: Price Box
nl: Prijsvak

en: Price Color
nl: Prijs kleur

en: Price Features
nl: Prijskenmerken

en: Price Option 2
nl: Prijs Optie 2

en: Price Style
nl: Prijs stijl

[ctx: Price features displayed in pricing box.]
en: Features
nl: Functies

en: Pricing Box
nl: Prijsvak

en: Pricing Boxes
nl: Prijsvakken

en: Pricing Options
nl: Prijsopties

en: Pricing Table
nl: Prijstabel

en: Pro Icons
nl: Pro iconen

en: Product Category
nl: Productcategorie

en: Product Category IDs to include
nl: Productcategorie-ID's die moeten worden opgenomen

en: Product Category Sort Direction
nl: Productcategorie sorteervolgorde

en: Product ID
nl: Product-ID

en: Product IDs
nl: Product-ID's

en: Product Page
nl: Productpagina

en: Product Tags
nl: Product labels

en: Products IDs
nl: Producten-ID's

en: Products Source
nl: Productenbron

en: Products per page
nl: Producten per pagina

en: Profile ID
nl: Profiel ID

en: Publish
nl: Publiceren

en: Publish Changes
nl: Wijzigingen publiceren

en: Publish Layout
nl: Layout publiceren

en: Publish Your Changes
nl: Wijzigingen publiceren

en: Publish changes and exit
nl: Publiceer wijzigingen en stop

en: Publishing Changes
nl: Wijzigingen publiceren

en: Pull images from the WordPress media library or a gallery on your SmugMug site by inserting the RSS feed URL from SmugMug. The RSS feed URL can be accessed by using the get a link function in your SmugMug gallery.
nl: Trek beelden uit de WordPress media bibliotheek of een galerie op je SmugMug site door het plaatsen van de RSS-feed URL van SmugMug. De RSS feed URL kan worden benaderd met behulp van de "get a link" functie in uw SmugMug gallery.

en: Radial
nl: Radiaal

en: Random
nl: Willekeurig

en: Random Bars
nl: Willekeurige balken

en: Random Boxes
nl: Willekeurige vakken

en: Randomize Photos
nl: Willekeurige afbeeldingen

en: Rating
nl: Waardering

en: Read More
nl: Lees verder

en: Ready to find out more?
nl: Klaar om meer te ontdekken?

en: Ready to start building? Add a new page and jump into Beaver Builder by clicking the Launch Beaver Builder button shown on the image.
nl: Ben je klaar om te beginnen met bouwen? Voeg een nieuwe pagina toe en schakel over naar Beaver Builder door te klikken op de knop 'Beaver Builder', zoals is weergegeven in de afbeelding.

en: Rebuilt the theme cache
nl: Thema cache herbouwd

en: Recent Products
nl: Recente producten

en: Recently used icons
nl: Onlangs gebruikte iconen

en: Rectangle
nl: Rechthoek

en: Redirect
nl: Omleiden

en: Redirect To
nl: Doorverwijzen naar

en: Redirect URL
nl: Omleidings-URL

en: Redirect to search page
nl: Doorsturen naar zoekpagina

en: Referrer URL
nl: Verwijzende URL

en: Register keys for your website at the <a%1$s>Google Admin Console</a>. You need a different key pair for each reCAPTCHA validation type. <br /><br /><a%2$s>More info about v3 reCAPTCHA.</a>
nl: Registreer sleutels voor uw website in de <a%1$s> Google Admin Console </a>. U hebt voor elk reCAPTCHA-validatietype een ander sleutelpaar nodig. <br /> <br /> <a%2$s> Meer informatie over v3 reCAPTCHA. </a>

en: Regular
nl: Standaard

en: Relation
nl: Relatie

en: Remember last used tab
nl: Onthoud laatst gebruikte tab

en: Remember me
nl: Onthoud mij

en: Remove
nl: Verwijder

en: Remove Account
nl: Account Verwijderen

en: Remove Video
nl: Verwijder video

en: Render a Countdown module.
nl: Geef een Countdown module weer.

en: Render a WordPress audio shortcode.
nl: Hiermee geef je een WordPress-audio-shortcode weer.

en: Render a WordPress or embedable video.
nl: Toon een WordPress- of ingesloten video.

en: Renders a WordPress menu.
nl: Maakt een WordPress menu.

en: Renders a series of call to action buttons.
nl: Genereert een reeks call-to-action-knoppen.

en: Renders an animated number counter.
nl: Geeft een geanimeerde nummerteller weer.

en: Repeat
nl: Herhaal

en: Replace
nl: Vervangen

en: Replace Existing Layout
nl: Vervang Bestaande Layout

en: Replace Video
nl: Video vervangen

en: Reset Column Widths
nl: Kolombreedten opnieuw instellen

en: Reset Row Width
nl: Rij breedte terugzetten

en: Reset Settings
nl: Instellingen terugzetten

en: Responsive Breakpoint
nl: Responsive breekpunt

en: Responsive Dropdowns
nl: Responsieve dropdowns

en: Responsive Editing
nl: Responsief bewerken

en: Responsive Style
nl: Responsive stijl

en: Responsive Toggle
nl: Responsive aan/uit

en: Results
nl: Resultaten

en: Reusable Block
nl: Herbruikbaar blok

en: Reusable Blocks
nl: Herbruikbare blokken

en: Reversed
nl: Omgekeerd

en: Revision Restored
nl: Revisie terug gezet

en: Revisions
nl: Revisies

en: Revisions are disabled for this site. Please contact your host if you aren't sure how to enable revisions.
nl: Revisies zijn uitgeschakeld voor deze site. Contacteer je host als je niet zeker bent hoe revisies in te schakelen.

en: Ribbon
nl: Lint

en: Ribbon Background Color
nl: Lint achtergrondkleur

en: Ribbon Position
nl: Positie lint

en: Ribbon Style
nl: Lint stijl

en: Ribbon Text
nl: Lint tekst

en: Ribbon Text Color
nl: Lint tekstkleur

en: Right
nl: Rechts

en: Right Bottom
nl: Recht Onder

en: Right Center
nl: Rechts Midden

en: Right Content
nl: Inhoud rechts

en: Right Sidebar
nl: Rechter sidebar

en: Right To Left
nl: Rechts naar links

en: Right Top
nl: Recht Boven

en: Right of Content
nl: Rechts van inhoud

en: Right of Heading
nl: Rechts van kopregel

en: Right of Text and Heading
nl: Rechts van tekst en kopregel

en: Roman Numerals (Lower)
nl: Romeinse cijfers (kleine letters)

en: Roman Numerals (Upper)
nl: Romeinse cijfers (hoofdletters)

en: Rotate
nl: Roteren

en: Rounded
nl: Afgerond

en: Row
nl: Rij

en: Row Actions
nl: Rij acties

en: Row Added
nl: Rij toegevoegd

en: Row Deleted
nl: Rij verwijderd

en: Row Duplicated
nl: Rij  gedupliceerd

en: Row Edited
nl: Rij gewijzigd

en: Row Moved
nl: Rij verplaatst

en: Row Resized
nl: Formaat van rij aangepast

en: Row Saved!
nl: Rij opgeslagen!

en: Row Settings
nl: Rij Instellingen

en: Row Template Added
nl: Rij template toegevoegd

en: Rows
nl: Rijen

en: Sale Products
nl: Verkoop producten

en: Save
nl: Opslaan

en: Save As...
nl: Opslaan als...

en: Save Branding
nl: Branding Opslaan

en: Save Cache Clearing Tool Settings
nl: Cache Verwijder Tool instellingen opslaan

en: Save Changes and Exit
nl: Wijzigingen opslaan en afsluiten

en: Save Column
nl: Kolom opslaan

en: Save Core Template
nl: Core Template Opslaan

en: Save Draft
nl: Concept opslaan

en: Save Help Button Settings
nl: Helpknop instellingen opslaan

en: Save Icon Settings
nl: Icoon instellingen opslaan

en: Save License Key
nl: Licentiecode opslaan

en: Save Module
nl: Module opslaan

en: Save Module Settings
nl: Module-instellingen opslaan

en: Save New Template
nl: Nieuwe template opslaan

en: Save Post Types
nl: Bericht type opslaan

en: Save Prerelease Settings
nl: Bewaar Prerelease-instellingen

en: Save Row
nl: Rij opslaan

en: Save Template
nl: Template Opslaan

en: Save Template Settings
nl: Template instellingen opslaan

en: Save User Access Settings
nl: Gebruikerstoegang instellingen opslaan

en: Save With Errors
nl: Opslaan met fouten

en: Save the current layout as a template that can be reused under <strong>Templates &rarr; Saved Templates</strong>.
nl: Sla de huidige layout als een template op die onder <strong>Templates 	 Jouw Templates</strong> kan worden hergebruikt.

en: Save, export, and reuse full-page layouts, rows, and modules.
nl: Sla volledigepagina-layouts, rijen en modules op, exporteer en gebruik ze opnieuw.

en: Saved
nl: Bewaard

en: Saved Column
nl: Opgeslagen kolom

en: Saved Columns
nl: Opgeslagen kolommen

en: Saved Module
nl: Opgeslagen module

en: Saved Modules
nl: Opgeslagen Modules

en: Saved Row
nl: Opgeslagen rij

en: Saved Rows
nl: Opgeslagen rijen

en: Saved Template
nl: Opgeslagen sjabloon

en: Saved Templates
nl: Opgeslagen templates

en: Saving...
nl: Bewaren...

en: Scale
nl: Schaal

en: Scale Down
nl: Verklein

en: Scale Up
nl: Vergroot

en: Scale X
nl: Schaal X

en: Screen Reader Text
nl: Schermlezer tekst

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Icons
nl: Zoek iconen

en: Search Menu
nl: Zoekmenu

en: Search Modules
nl: Zoek modules

en: Search Saved Items...
nl: Opgeslagen items zoeken...

en: Search...
nl: Zoeken...

en: Second
nl: Seconde

en: Seconds
nl: Seconden

en: Secret Key
nl: Geheime sleutel

en: See %s for more information.
nl: Zie %s voor meer informatie.

en: See our Knowledge Base for more info.
nl: Bekijk onze Kennisbank voor meer info.

en: See the %s for more information.
nl: Zie [%s] voor meer informatie

en: Select
nl: Selecteer

en: Select A Preset
nl: Kies een voorinstelling

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select Audio
nl: Audio selecteren

en: Select Column
nl: Selecteer kolom

en: Select File
nl: Bestand selecteren

en: Select Icon
nl: Icoon Kiezen

en: Select Modules
nl: Modules kiezen

en: Select Photo
nl: Selecteer Afbeelding

en: Select Photos
nl: Selecteer Afbeeldingen

en: Select Row
nl: Selecteer rij

en: Select Template
nl: Selecteer sjabloon

en: Select Video
nl: Video selecteren

en: Select a WordPress menu that you created in the admin under Appearance > Menus.
nl: Selecteer een WordPress menu dat je hebt gemaakt in de admin onder Weergave > Menus.

en: Select a city
nl: Een plaats selecteren

[ctx: Select a form a ActiveCampaign.]
en: Form
nl: Formulier

en: Select an icon for the Ordered List (ol).
nl: Selecteer een pictogram voor de geordende lijst (ol).

en: Select an icon for the Unordered List (ul).
nl: Selecteer een pictogram voor de ongeordende lijst (ul).

en: Select the post types you would like the builder to work with.
nl: Selecteer de post types waarmee de bouwer moet kunnen werken.

en: Select...
nl: Selecteer...

en: Selected
nl: Geselecteerd

en: Selection Order
nl: Selectie volgorde

en: Semi-Bold
nl: Semi-vet

en: Semi-Bold Italic
nl: Semi-vet cursief

en: Send
nl: Verzenden

en: Send To Email
nl: Verzend naar e-mailadres

en: Send Usage Data
nl: Stuur data over gebruik

en: Sent!
nl: Verzonden!

en: Separator
nl: Scheidingslijn

en: Separator Color
nl: Kleur scheidingsteken

en: Separator Line Color
nl: Kleur scheidingslijn

en: Separator Size
nl: Grootte scheidingsteken

en: Separator Type
nl: Type scheidingsteken

en: Separators
nl: Afscheidingen

en: Server Type
nl: Server type

en: Setting this to yes will make all of the columns in this group the same height regardless of how much content is in each of them.
nl: Als je dit instelt op Ja, krijgen alle kolommen in deze groep dezelfde hoogte, ongeacht hoeveel inhoud de afzonderlijke kolommen bevatten.

en: Settings could not be saved.
nl: Instellingen konden niet worden opgeslagen.

en: Settings updated!
nl: Instellingen bijgewerkt!

en: Shadow
nl: Schaduw

en: Shape
nl: Vorm

en: Shape Container
nl: Vorm container

en: Shared Styles
nl: Gedeelde stijlen

en: ShortCode
nl: Korte code

en: Show
nl: Toon

en: Show All Categories
nl: Toon alle categorieën

en: Show Arrows
nl: Toon pijlen

en: Show Artist Name
nl: Naam van artiest weergeven

en: Show Both
nl: Toon beide

en: Show Caption
nl: Toon bijschrift

en: Show Captions
nl: Toon bijschriften

en: Show Dots
nl: Toon stippen

en: Show Facebook
nl: Toon Facebook

en: Show Featured Image?
nl: Uitgelichte afbeelding weergeven?

en: Show Forget Password Link
nl: Toon wachtwoord-vergeten link

en: Show Google+
nl: Toon Google+

en: Show Labels Only
nl: Alleen labels weergeven

en: Show List Separator
nl: Lijstscheidingsteken tonen

en: Show Logout Button
nl: Toon afmelden knop

en: Show Message
nl: Toon bericht

en: Show Placeholders Only
nl: Alleen tijdelijke aanduidingen weergeven

en: Show Play/Pause
nl: Toon Play/Pause

en: Show Playlist
nl: Afspeellijst weergeven

en: Show Remember Login
nl: Toon onthoud login

en: Show Ribbon
nl: Toon lint

en: Show Saved Column Categories?
nl: Toon opgeslagen kolomcategorieën?

en: Show Saved Module Categories?
nl: Opgeslagen modulecategorieën weergeven?

en: Show Saved Row Categories?
nl: Opgeslagen rijcategorieën weergeven?

en: Show Search
nl: Zoeken weergeven

en: Show Separators
nl: Toon scheidingslijnen

en: Show Thumbnail
nl: Miniatuurafbeeldingen weergeven

en: Show Time Separators
nl: Toon tijd scheidingsteken

en: Show Track Numbers
nl: Nummers weergeven

en: Show Twitter
nl: Toon Twitter

en: Show Video on Lightbox
nl: Toon video in Lightbox

en: Show advanced module usage
nl: Toon geavanceerd modulegebruik

en: Show detailed module usage on modules tab.
nl: Toon gedetailleerd modulegebruik op het tabblad modules.

en: Show duplicate action link in WP Admin Bar
nl: Dubbele actielink in WP Admin balk tonen

en: Show duplicate action links in WP Admin
nl: Dubbele actielinks in WP Admin tonen

en: Show labels/placeholders
nl: Toon labels / tijdelijke aanduidingen

en: Show on Checkout
nl: Weergeven bij afrekenen

en: Show only featured products?
nl: Alleen aanbevolen producten weergeven?

en: Show only on-sale products?
nl: Alleen producten in de uitverkoop weergeven?

en: Show only recent products?
nl: Alleen recente producten weergeven?

en: Show saved row, column and module categories as sections in the page builder sidebar. A new section will be created for category.
nl: Toon opgeslagen rij- en modulecategorieën als secties in de pagebuilder-zijbalk. Er zal een nieuwe sectie aangemaakt worden voor categorieën.

en: Show title attribute on mouse hover
nl: Toon titel attribuut bij muis-over

en: Shows the search form if no posts are found.
nl: Toont het zoekveld als er geen berichten zijn gevonden.

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Signed
nl: Getekend

en: Single Product
nl: Een enkel product

en: Site Key
nl: Site-sleutel

en: Size
nl: Grootte

en: Skew X
nl: Scheef X

en: Skew Y
nl: Scheef Y

en: Skin Color
nl: Skinkleur

en: Skip this many posts that match the specified criteria.
nl: Sla zoveel berichten over die overeenkomen met de opgegeven criteria.

en: Slanted Edge
nl: Schuine rand

en: Slide
nl: Dia

en: Slide Down
nl: Schuif omlaag

en: Slide Horizontal
nl: Horizontaal schuiven

en: Slide Label
nl: Dia label

en: Slide Settings
nl: Dia instellingen

en: Slide Up
nl: Schuif omhoog

en: Slide Vertical
nl: Verticaal schuiven

en: Slider Controls
nl: Slider besturingselementen

en: Slides
nl: Dia's

[ctx: Slideshow transition type.]
en: None
nl: Geen

[ctx: Slideshow transition.]
en: None
nl: Geen

en: Slow
nl: Langzaam

en: Small
nl: Klein

en: Small Caps
nl: Kleine hoofdletters

en: Small Data Mode
nl: Kleine gegevensmodus

en: Small Device Breakpoint
nl: Kleine Apparaten Breekpunt

en: Small Devices Only
nl: Alleen Kleine Apparaten

en: Social Button
nl: 'Sociale media'-knop

en: Social Buttons
nl: 'Sociale media'-knoppen

en: Solid
nl: Vast

en: Some bad characters were found in the xml file
nl: Er werden foutieve karakters gevonden in het xml bestand

en: Some hosts use a proxy cache like Varnish or Litespeed. The following setting attempts to invalidate the cache using a remote request. If you are unsure what this does, leave it disabled.
nl: Sommige hosts gebruiken een proxy cache zoals Varnish of Litespeed. De volgende instelling probeert de cache te invalideren met een remote request. Laat dit uitgeschakeld als je niet zeker weet wat dit doet.

en: Something went wrong. Please check your entries and try again.
nl: Er ging iets mis. Controleer de invoer en probeer het nog eens.

en: Sorry, we couldn't find any posts. Please try a different search.
nl: Sorry, we konden geen berichten vinden. Probeer andere zoekterm(en).

en: Sort By
nl: Sorteren op

en: Sort Direction
nl: Sorteerrichting

en: Sort Product Category By
nl: Sorteer op productcategorie

[ctx: Sort by.]
en: Default
nl: Standaard

[ctx: Sort by.]
en: Name
nl: Naam

en: Source
nl: Bron

en: Spacing
nl: Tussenruimte

en: Speed
nl: Snelheid

en: Spots
nl: Stippen

en: Spread
nl: Spreiding

en: Square
nl: Vierkant

en: Square ( &#9632; )
nl: Vierkant ( &#9632; )

en: Stacked
nl: Gestapeld

en: Stacked Layout
nl: Gestapelde opmaak

en: Stacking Order
nl: Stapelvolgorde

en: Standard
nl: Standaard

en: Standard Modules
nl: Standaard modules

en: Start Counter
nl: Startteller

en: Start shopping
nl: Begin met winkelen

en: Start typing...
nl: Begin met typen...

en: Status must be either draft or publish
nl: Status moet ofwel concept ofwel publiceren zijn

en: Step One
nl: Stap één

en: Step Two
nl: Stap twee

en: Sticky on Scroll
nl: Blijft tijdens scrollen

en: Straight
nl: Recht

en: Structure
nl: Structuur

en: Style
nl: Stijl

en: Style &amp Spacing
nl: Stijl &amp spaciëring

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Subject Field
nl: Onderwerp veld

en: Subject Field Placeholder
nl: Onderwerp veld plaatsaanduiding

en: Submenu Icon
nl: Submenu icoon

en: Submenu Icon click
nl: Submenu icoon klik

en: Submit changes for review and exit
nl: Verstuur wijzigingen voor nazicht en stop

en: Submit for Review
nl: Ter beoordeling indienen

en: Subscribe Form
nl: Aanmeldingsformulier

en: Subscribe Form Signup
nl: Aanmeldformulier

en: Subscribe Now
nl: Nu abonneren

en: Subscribe!
nl: Aanmelden.

en: Subscription has been updated. Please check your email for further instructions.
nl: Abonnement is bijgewerkt. Controleer uw e-mail voor verdere instructies.

en: Success
nl: Succes

en: Success Action
nl: Succes actie

en: Success URL
nl: Succes URL

en: Support ticket
nl: Ondersteuningsticket

en: Sure, I'll help
nl: Tuurlijk, ik help mee

en: Switch
nl: Wisselen

en: Switching to the native WordPress editor will disable your Beaver Builder layout until it is enabled again. Any edits made in the WordPress editor will not be converted to your Page Builder layout. Do you want to continue?
nl: Terugschakelen naar de standaard WordPress editor, zal de page builder layout uitzetten totdat deze weer geactiveerd is. Bewerkingen die in de standaard editor gemaakt worden, komen niet terug in de page builder layout. Wil je doorgaan?

en: Tab(s) Status on Mobile
nl: Tabblad(en) status op mobiel

en: Tags Slug
nl: Labels slug

en: Take A Tour
nl: Neem een rondleiding

en: Take a Tour
nl: Volg een Rondleiding

en: Target URL
nl: Doel-URL

en: Technology
nl: Technologie

en: Template Applied
nl: Template toegepast

en: Template Data Exporter
nl: Templategegevens exporteerder

en: Template Exporter
nl: Template exporteerder

en: Template Saved!
nl: Template Opgeslagen!

en: Template Settings
nl: Template instellingen

[ctx: Template name.]
en: Blank
nl: Blanco

[ctx: Template name.]
en: Name
nl: Naam

en: Terms
nl: Termen

en: Terms Label
nl: Termen label

en: Terms Separator
nl: Termen scheidingsteken

en: Terms and Conditions Checkbox
nl: Voorwaarden checkbox

en: Testimonial
nl: Getuigenis

en: Testimonials
nl: Getuigenissen

en: Text
nl: Tekst

en: Text &amp; Photo
nl: Tekst & Afbeelding

en: Text &amp; Video
nl: Tekst & Video

en: Text After Number
nl: Tekst na nummer

en: Text Before Number
nl: Tekst vóór nummer

en: Text Color
nl: Tekst kleur

en: Text Editor
nl: Tekstbewerker

en: Text Hover Color
nl: Tekst hoverkleur

en: Text Padding
nl: Tekstpadding

en: Text Shadow
nl: Tekstschaduw

en: Text Spacing
nl: Tekst ruimte

en: Text Typography
nl: Tekst typografie

en: Text Width
nl: Tekstbreedte

en: Text to appear above the number. Leave it empty for none.
nl: Tekst die boven het nummer dient te verschijnen, laat leeg voor geen tekst.

en: Text to appear after the number. Leave it empty for none.
nl: Tekst die na het nummer dient te verschijnen, laat leeg voor geen tekst.

en: Thank you for choosing Beaver Builder and welcome to the colony! Find some helpful information below. Also, to the left are the Page Builder settings options.
nl: Hartelijk dank dat je Beaver Builder hebt gekozen en welkom bij onze kolonie. Hieronder wordt wat nuttige informatie weergegeven. Links worden de instellingsopties weergegeven voor Page Builder.

en: Thank you!
nl: Dank je!

en: Thanks for subscribing! Please check your email for further instructions.
nl: Bedankt voor het aanmelden. Controleer de e-mail voor verdere instructies.

en: Thanks for your message! We’ll be in touch soon.
nl: Bedankt voor je bericht! We nemen zo spoedig mogelijk contact op.

en: The <strong>Beaver Builder</strong> plugin requires WordPress version 4.6 or greater. Please update WordPress before activating the plugin.
nl: De <strong>Beaver Builder</strong> plugin vereist WordPress versie 4.6 of later. Update WordPress voordat je de plugin activeert aub.

en: The Beaver Builder Booster plugin is not compatible with your host.
nl: De plugin Beaver Builder Booster is niet compatibel met de host.

en: The Builder remembers the last tab used in the row/column/module settings window.
nl: De Builder onthoudt de laatst gebruikte tab in het rij/kolom/module instellingen scherm.

en: The ID of the list you would like users to subscribe to. The ID of a list can be found under "View all lists" in the section named ID.
nl: De id van de lijst waarop je wilt dat gebruikers zich abonneren. De id van een lijst wordt weergegeven onder Alle lijsten weergeven in de sectie voor id's.

en: The Target URL field correlates to the page you would like your social icons to interface with. For example, if you show Facebook, the user will "Like" whatever you put in this field.
nl: Het doel-URL-veld correleert met de pagina waarmee je wilt dat de 'sociale media'-iconen samenwerken. Bijvoorbeeld: als je Facebook weergeeft zal de gebruiker 'Liken' wat je in dit veld plaatst.

en: The Templates admin menu has been renamed to Builder and split into useful sections for working with templates, rows and modules.
nl: Het template admin menu is hernoemend naar builder, en opgesplitst in nuttige secties voor het werken met templates, rijen en modules.

en: The Tools button lets you save a template, duplicate a layout, edit the settings for a layout or edit the global settings.
nl: De knop Hulpmiddelen biedt de volgende mogelijkheden: je kunt een template opslaan, een lay-out dupliceren, de instellingen voor een lay-out bewerken of de algemene instellingen bewerken.

en: The URL where your Mautic application is installed (e.g. http://mautic.mywebsite.com).
nl: De url van de locatie van je Mautic installatie. (bv. http://mautic.mywebsite.com).

en: The URL where your Sendy application is installed (e.g. http://mywebsite.com/sendy).
nl: De URL waarop je Sendy-toepassing is geïnstalleerd (zoals http://mywebsite.com/sendy).

en: The alignment that will apply to all elements within the callout.
nl: De uitlijning die zal gelden voor alle elementen binnen de callout.

en: The browser width at which the layout will adjust for large devices.
nl: De browserbreedte waarbij de opmaak wordt aangepast voor grote apparaten.

en: The browser width at which the layout will adjust for medium devices such as tablets.
nl: De browser breedte waartegen de layout voor medium apparaten zoals tabletten aangepast zal worden.

en: The browser width at which the layout will adjust for small devices such as phones.
nl: De browser breedte waartegen de layout voor kleine apparaten zoals telefoons aangepast zal worden.

en: The builder does not delete the post meta <code>_fl_builder_data</code>, <code>_fl_builder_draft</code> and <code>_fl_builder_enabled</code> in case you want to reinstall it later. If you do, the builder will rebuild all of its data using those meta values.
nl: De bouwer verwijdert niet de post meta <code>_fl_builder_data</code> , <code>_fl_builder_draft</code> en <code>_fl_builder_enabled</code> voor het geval je later opnieuw wenst te installeren. Als je dit doet, zal de bouwer alle gegevens met behulp van deze meta-waarden herbouwen.

en: The caption pulls from whatever text you put in the caption area in the media manager for each image. The caption is also pulled directly from SmugMug if you have captions set in your gallery.
nl: Het bijschrift komt uit welke tekst ook je in het bijschriftgebied van de media manager voor elke afbeelding hebt geplaatst. Het bijschrift wordt ook direct gehaald van SmugMug als je bijschriften in je galerij hebt.

en: The color applies to the overlay behind text over the background selections.
nl: De kleur heeft betrekking op de overlay achter tekst over de achtergrond selecties.

en: The contact form will send to this e-mail. Defaults to the admin email.
nl: Het contactformulier zal mail naar dit adres versturen. Dit is standaard het beheerdersadres.

en: The email address associated with your Mad Mimi account.
nl: Het e-mailadres gekoppeld aan jeMad Mimi account.

en: The fastest way to find an answer to a question is to see if someone's already answered it!
nl: De snelste manier om het antwoord op een vraag te vinden is nagaan of iemand die al heeft beantwoord!

[ctx: The first %s stands for custom branded "Page Builder" name. The second %s stands for the post type name.]
en: %1$s is currently active for this %2$s.
nl: %1$s is momenteel actief voor deze %2$s.

en: The following downloads are currently available for remote update with the subscription(s) associated with this license.
nl: De volgende downloads zijn momenteel beschikbaar voor remote update met de inschrijving(en) die bij deze licentie horen.

en: The host you chose when you signed up for your account. Check your welcome email if you forgot it. Please enter it without the initial http:// (e.g. demo.ip-zone.com).
nl: De host die je tijdens het registreren voor je account hebt gekozen. Controleer je welkomste-mailbericht als je dit bent vergeten. Voer dit in zonder het gedeelte http:// (bijvoorbeeld: demo.ip-zone.com).

en: The host you chose when you signed up for your account. Check your welcome email if you forgot it. Please enter it without the initial http:// (for example: demo.campayn.com).
nl: De host die je tijdens het registreren voor je account hebt gekozen. Controleer je welkomste-mailbericht als je dit bent vergeten. Voer dit in zonder het gedeelte http:// (bijvoorbeeld: demo.campayn.com).

en: The inline logo will appear on the left or right side of odd menu items.
nl: Het inline-logo verschijnt aan de linker- of rechterkant van oneven menu-items.

en: The layout is currently being saved
nl: De layout wordt momenteel opgeslagen

en: The layout is saved
nl: De layout is opgeslagen

en: The link applies to the entire module. If choosing a call to action type below, this link will also be used for the text or button.
nl: De koppeling geldt voor de gehele module. Wanneer je hieronder voor een call-to-action actietype kiest, zal deze koppeling ook voor tekst en knoppen gebruikt worden.

en: The link applies to the entire slide. If choosing a call to action type below, this link will also be used for the text or button.
nl: De link heeft betrekking op de gehele dia. Indien je kiest voor een hieronderstaande call-to-action type, zal de link ook gebruikt worden voor de tekst of knop.

en: The max width of the ajax result container.
nl: De maximale breedte van de ajax-resultaatcontainer.

en: The max width of the input field inside the lightbox.
nl: De maximale breedte van het invoerveld in de lightbox.

en: The max width of the search form container.
nl: De maximale breedte van de zoekformuliercontainer.

en: The max width that the content area will be within your slides.
nl: De maximale breedte die het inhoud gebied zal worden binnen je dia&#39;s.

en: The order of the columns in this group when they are stacked for small devices.
nl: De volgorde van de kolommen in deze groep als ze worden gestapeld voor kleine apparaten.

en: The position will move the content layout selections left or right or center of the thumbnail of the slide.
nl: De positie zal de inhoud naar links, rechts of onderkant van de dia-thumbnail verschuiven.

en: The position will move the content layout selections left, right or bottom over the background of the slide.
nl: De positie zal de inhoud naar links, rechts of onderkant van de dia-achtergrond verschuiven.

en: The position will move the content layout selections left, right or center over the background of the slide.
nl: De positie zal de inhoud layout selecties links, rechts of in het midden over de achtergrond van de dia verplaatsen.

en: The selected roles will be able to access the Advanced Settings. Note: user roles without the <code>manage_options</code> capability cannot access these settings.
nl: De geselecteerde rollen krijgen toegang tot de Geavanceerde Instellingen.
    Opmerking: gebruikersrollen zonder de mogelijkheid <code>manage_options</code> hebben geen toegang tot deze instellingen.

en: The selected roles will be able to access the builder admin menu.
nl: De geselecteerde rollen zullen toegang hebben tot het builder admin menu.

en: The selected roles will be able to access the template data exporter under Tools > Template Exporter.
nl: De geslecteerde rollen zullen toegang hebben tot de template data exporteerder onder Extra > Exporteren

en: The selected roles will be able to edit global rows, columns and modules.
nl: De geselecteerde rollen zullen globale rijen, kolommen en modules kunnen bewerken.

en: The selected roles will have access to the builder for editing posts, pages, and CPTs.
nl: De geselecteerde rollen zullen toegang hebben tot de builder voor het bewerken van berichten, pagina's en custom post types.

en: The selected roles will have unrestricted access to all editing features within the builder.
nl: De geselecteerde rollen zullen ongelimiteerde toegang hebben tot alle mogelijkheden van de builder.

en: The settings you are currently editing will not be saved if you navigate away from this page.
nl: De instellingen die je momenteel bewerkt worden niet opgeslagen als je van deze pagina weg navigeert.

en: The total number of units for this counter. For example, if the Number is set to 250 and the Total is set to 500, the counter will animate to 50%. Total should not be less than either Start Counter or End Counter.
nl: Het totaal aantal eenheden voor deze teller. Bijvoorbeeld, als het aantal is ingesteld op 250 en het totaal is ingesteld op 500, dan zal de teller op 50% komen. Het totaal mag niet lager zijn dan startteller of eindteller.

en: The type of border to use. Double borders must have a height of at least 3px to render properly.
nl: Het te gebruiken type rand. Randen van type Dubbel dienen minstens een breedte van 3px te hebben om goed te worden weergegeven.

en: The type of list to generate. Each type has a corresponding set of icons available. See List Icon field below.
nl: Het type lijst dat moet worden gegenereerd. Elk type heeft een overeenkomstige set pictogrammen beschikbaar. Zie Lijstpictogram veld hieronder.

en: The uploaded file is not a valid %s extension.
nl: Het geüploade bestand is geen geldige %s extensie.

en: The username associated with your GoDaddy Email Marketing account.
nl: De gebruikersnaam die is verbonden met je GoDaddy Email Marketing account.

en: The wrapper tag for the heading of each list item. Heading appears above the text content.
nl: De wrapper-tag voor de kop van elk lijstitem. De kop verschijnt boven de tekstinhoud.

en: The wrapper tag for the text content of each list item. Text content is right below the list item heading.
nl: De wrapper-tag voor de tekstinhoud van elk lijstitem. Tekstinhoud staat direct onder de kop van het lijstitem.

en: The xml PHP extension is not installed.
nl: De XML PHP-extensie is niet geïnstalleerd.

en: Theme
nl: Thema

en: Theme Branding
nl: Thema Branding

en: Theme Company Name
nl: Thema bedrijfsnaam

en: Theme Company URL
nl: Thema bedrijfs-URL

en: Theme Description
nl: Thema Omschrijving

en: Theme Name
nl: Themanaam

en: Theme Screenshot URL
nl: Thema screenshot URL

en: Themer Layouts
nl: Themer layouts

en: There was a problem retrieving your lists. Please check your API credentials.
nl: Er is een probleem met het ophalen van je lijsten. Controleer je API inloggegevens.

en: There was an error connecting to AWeber. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verbinden met AWeber. Probeer het nogmaals.

en: There was an error connecting to Infusionsoft. %s
nl: Er is een fout opgestreden tijdens het aanmelden bij Infusionsoft. %s

en: There was an error connecting to SendinBlue. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verbinden met SendinBlue. Probeer het nogmaals.

en: There was an error retrieveing your lists.
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van je lijsten.

en: There was an error searching contact from Drip. %s
nl: Er is een fout opgetreden tijdens zoeken naar een contactpersoon uit Drip. %s

en: There was an error subscribing to AWeber. %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het registreren bij AWeber. %s

en: There was an error subscribing to AWeber. The account is no longer connected.
nl: Er is een fout opgetreden bij het registreren bij AWeber. Het account is niet langer verbonden.

en: There was an error subscribing to ActiveCampaign. The account is no longer connected.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het aanmelden bij de ActiveCampaign. Het account is niet meer verbonden.

en: There was an error subscribing to Campaign Monitor.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het aanmelden bij de Campagne Monitor.

en: There was an error subscribing to Campaign Monitor. The account is no longer connected.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het aanmelden bij de Campagne Monitor. Het account is niet meer verbonden.

en: There was an error subscribing to Campayn. %s
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het registreren bij Campayn. %s

en: There was an error subscribing to Campayn. The account is no longer connected.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het registreren bij Campayn. Het account is niet langer gekoppeld.

en: There was an error subscribing to Constant Contact. %s
nl: Er heeft zich een fout voorgedaan tijdens het aanmelden bij Constant Contact. %s

en: There was an error subscribing to Constant Contact. The account is no longer connected.
nl: Er heeft zich een fout voorgedaan tijdens het aanmelden bij Constant Contact. Het account is niet langer verbonden.

en: There was an error subscribing to ConvertKit. Error: %s
nl: Er was een fout bij inschrijven op ConvertKit. Fout: %s

en: There was an error subscribing to ConvertKit. The account is no longer connected.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het registreren bij ConvertKit. Het account is niet langer gekoppeld.

en: There was an error subscribing to Drip. %s
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het registreren bij Drip. %s

en: There was an error subscribing to Drip. The account is no longer connected.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het registreren bij Drip. Het account is niet langer gekoppeld.

en: There was an error subscribing to Enormail. %s
nl: Er was een probleem met inschrijven op Enormail. %s

en: There was an error subscribing to Enormail. The account is no longer connected.
nl: Er was een probleem met inschrijven op Enormail. De account is niet langer verbonden.

en: There was an error subscribing to GetResponse. %s
nl: Er heeft zich een fout voorgedaan tijdens het aanmelden bij GetResponse. %s

en: There was an error subscribing to GetResponse. The account is no longer connected.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het aanmelden bij de Campagne Monitor. Het account is niet langer verbonden.

en: There was an error subscribing to GoDaddy Email Marketing. The account is no longer connected.
nl: Er was een fout met het inschrijven op GoDaddy Email Marketing. De account is niet langer verbonden.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck.
nl: Er is een fout opgestreden tijdens het aanmelden bij Hatchbuck.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck. The API key is invalid.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmelden bij Hatchbuck. De API key is ongeldig.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck. The account is no longer connected.
nl: Er is een fout opgetreden bij het registreren bij Hatchbuck. Het account is niet langer verbonden.

en: There was an error subscribing to Infusionsoft. %s
nl: Er is een fout opgestreden tijdens het aanmelden bij Infusionsoft. %s

en: There was an error subscribing to Infusionsoft. The account is no longer connected.
nl: Er is een fout opgetreden bij het registreren bij Infusionsoft. Het account is niet langer verbonden.

en: There was an error subscribing to Mad Mimi. The account is no longer connected.
nl: Er is een fout opgetreden bij het registreren bij Mad Mimi. Het account is niet langer verbonden.

en: There was an error subscribing to MailChimp. %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmelden op MailChimp. %s

en: There was an error subscribing to MailChimp. The account is no longer connected.
nl: Er is een fout opgetreden bij het registreren bij Mailchimp. Het account is niet langer verbonden.

en: There was an error subscribing to MailPoet. %s
nl: Er was een probleem met inschrijven op Mailpoet. %s

en: There was an error subscribing to MailerLite.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het registreren bij ConvertKit.

en: There was an error subscribing to MailerLite. The account is no longer connected.
nl: Er ging iets fout bij het inschrijven op MailerLite. Het account is niet meer verbonden.

en: There was an error subscribing to Mailerjet. The account is no longer connected.
nl: Er is een fout opgetreden bij het abonneren op Mailerjet. Het account is niet meer verbonden.

en: There was an error subscribing to Mailrelay. %s
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het registreren bij Mailrelay. %s

en: There was an error subscribing to Mailrelay. The account is no longer connected.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het registreren bij Mailrelay. Het account is niet langer gekoppeld.

en: There was an error subscribing to Mautic. %s
nl: Er ging iets fout bij het inschrijven op Mautic. %s

en: There was an error subscribing to Mautic. The account is no longer connected.
nl: Er ging iets fout bij het inschrijven op Mautic. De account is niet langer verbonden.

en: There was an error subscribing to Ontraport. Code: %s
nl: Er was een fout bij inschrijven tot Ontraport. Code: %s

en: There was an error subscribing to Ontraport. The account is no longer connected.
nl: Er was een fout bij inschrijven tot Ontraport; De account is niet langer verbonden.

en: There was an error subscribing to SendinBlue. The account is no longer connected.
nl: Er is een fout opgetreden bij het registreren bij SendinBlue. Het account is niet langer verbonden.

en: There was an error subscribing to Sendy. %s
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het registreren bij Sendy. %s

en: There was an error subscribing to Sendy. The account is no longer connected.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het registreren bij Sendy. Het account is niet langer gekoppeld.

en: There was an error subscribing to iContact Pro. %s
nl: Er was een probleem met inschrijven op iContact Pro. %s

en: There was an error subscribing to iContact. %s
nl: Er is een fout opgestreden tijdens het aanmelden bij iContact. %s

en: There was an error subscribing to iContact. The account is no longer connected.
nl: Er is een fout opgetreden bij het registreren bij iContact. Het account is niet langer verbonden.

en: There was an error subscribing.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmelden.

en: There was an error subscribing. Groundhogg is not active.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmelden. Groundhogg is niet actief.

en: There was an error subscribing. MailPoet is not installed.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmelden. Mailpoet is niet geïnstalleerd.

en: There was an error subscribing. Please check the console for possible error message.
nl: Er is een fout opgetreden bij het inschrijven. Controleer de console voor een mogelijke foutmelding.

en: There was an error subscribing. Please try again.
nl: Er heeft zich een fout voorgedaan bij het abonneren. Probeer het nog eens.

en: There was an error subscribing. The account is no longer connected.
nl: Er is een fout opgetreden bij het registreren. Het account is niet langer verbonden.

en: There was an error when reading this WXR file
nl: Er is een fout opgetreden bij het lezen van dit WXR-bestand

en: There's a whole lot more, too! Read about everything else on our <a href="%1$s" target="_blank">update post</a> or <a href="%2$s" target="_blank">change logs</a>.
nl: Er is nog veel meer. Lees er alles over in onze <a href="%1$s" target="_blank">update blogpost</a> of in onze <a href="%2$s" target="_blank">changelogs</a>.

en: There's a wonderful community of "Beaver Builders" out there and we'd love it if <em>you</em> joined us!
nl: Er bestaat een fantastische community van Beaver Builders en we zouden het fijn vinden als <em>jij</em> ook lid wordt.

en: These settings contain sensitive code that is not allowed as DISALLOW_UNFILTERED_HTML has been set globally via wp-config.
nl: Deze instellingen bevatten gevoelige code die niet is toegestaan aangezien DISALLOW_UNFILTERED_HTML globaal is ingesteld via wp-config.

en: These settings contain sensitive code that is not allowed for your user role (%s).
nl: Deze instellingen bevatten gevoelige code die niet is toegestaan voor uw gebruikersrol (%s).

en: These settings have errors. Please correct them before continuing.
nl: Deze instellingen hebben fouten. Corrigeer ze aub alvorens verder te gaan.

en: Thin
nl: Dun

en: Thin Italic
nl: Dun cursief

[ctx: Third party service such as MailChimp.]
en: Error: Missing service type.
nl: Fout: Ontbrekende servicetype.

en: This allows you to add content over or in addition to the background selection above. The location of the content layout can be selected in the style tab.
nl: Dit stelt je in staat om inhoud toe te voegen over of naast de achtergrond selectie hierboven. De locatie van de inhoud layout kan worden geselecteerd op het stijl tabblad.

en: This applies to all list items, but can be overridden individually.
nl: Dit geldt voor alle lijstitems, maar kan afzonderlijk worden overschreven.

en: This applies to all sites on the network.
nl: Dit heeft betrekking op alle sites op het netwerk.

en: This applies to the entire Button Group module itself.
nl: Dit geldt voor de gehele knoppengroep-module zelf.

en: This code has errors. We recommend you fix them before saving.
nl: Deze code heeft fouten. We raden je aan ze te corrigeren alvorens te bewaren.

en: This column has visibility rules
nl: Deze kolom heeft instellingen voor de zichtbaarheid

en: This column has visibility rules.
nl: Deze kolom heeft zichtbaarheid regels.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
nl: Dit is waarschijnlijk geen WXR-bestand. Het WXR-versienummer ontbreekt/is ongeldig

en: This domain appears to be blocked for kit %s
nl: Dit domein lijkt te zijn geblokkeerd voor kit %s

en: This field is required.
nl: Dit veld is vereist.

en: This is used as the menu aria attribute for accessibility and label for responsive menus.
nl: Dit wordt gebruikt als het menu-aria-attribuut voor toegankelijkheid en als label voor responsieve menu's.

en: This layout has unpublished changes
nl: Deze layout heeft wijzigingen die niet zijn opgeslagen

en: This layout has unpublished changes. If you discard this draft all of your previously unpublished changes will be lost.
nl: Deze layout heeft niet-gepubliceerde wijzigingen. Als je deze voorlopige versie weg doet zullen alle voorgaande niet-gepubliceerde wijzigingen verloren gaan.

en: This module has visibility rules
nl: Deze module heeft zichtbaarheid instellingen.

en: This only applies to this site. Please visit the Network Admin Settings to clear the cache for all sites on the network.
nl: Dit heeft alleen betrekking op deze site. Ga naa de Network Admin Instellingen en wis de cache voor alle sites op dit netwerk.

en: This overrides the setting that applies to all list items.
nl: Dit heft de instelling op die van toepassing is op alle lijstitems.

en: This row has visibility rules
nl: Deze rij heeft zichtbaarheid instellingen.

en: This setting allows you to show saved layout in the slide.
nl: Met deze instelling kun je de opgeslagen lay-out in de dia laten zien.

en: This setting is for the entire background of your slide.
nl: Deze instelling is voor de volledige achtergrond van je dia.

en: This setting is the minimum height of the content slider. Content will expand the height automatically.
nl: Deze instelling is de minimale hoogte van de content slider. Inhoud zal de hoogte automatisch uitbreiden.

en: This setting is the minimum height of the form. Content will expand the height automatically.
nl: Deze instelling is de minimale hoogte van het formulier. Inhoud zal de hoogte automatisch vergroten.

en: This setting is the minimum height of the post slider. Content will expand the height automatically.
nl: Deze instelling is de minimumhoogte van de berichtenslider. Meer inhoud zal de hoogte automatisch uitbreiden.

en: This should match the cycle day settings for the selected list's Autoresponder.
nl: Dit moet overeenkomen met de cyclus dag instelling voor de Autoresponder van de geselecteerde lijst.

en: This tool applies to caches created by the following:
nl: Deze tool is van toepassing voor caches aangemaakt door één van volgende:

en: This tool exports a special data file that can be used by developers to include templates within their themes and plugins.
nl: Deze tool exporteerd een speciaal databestand dat kan gebruikt worden door ontwikkelaars om templates in hun teams en plugins te gebruiken.

en: This version of the <strong>Beaver Builder</strong> plugin is not compatible with WordPress Multisite. <a%s>Please upgrade</a> to the Multisite version of this plugin.
nl: Deze versie van de <strong>Beaver Builder</strong> plugin is niet compatible met WordPress Multisite. <a%s>Upgrade</a> a.u.b. naar de Multisite versie van deze plugin.

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Thumbs
nl: Thumbnails

en: Thumbs Button
nl: Thumbnail-knop

en: Thumbs Size
nl: Thumnbailgrootte

en: Time
nl: Tijd

en: Time Rail
nl: Tijdspoor

en: Time Zone
nl: Tijdzone

en: Title
nl: Titel

en: Title Color
nl: Titelkleur

en: Title Style
nl: Titel stijl

en: Title Tag
nl: Titel tag

en: Title Typography
nl: Titel typografie

en: Title:
nl: Titel:

en: To identify the custom field.
nl: Om het aangepaste veld te identificeren.

en: Toggle Main Menu
nl: Hoofdmenu omschakelen

en: Toggle Price Button Typography
nl: Wissel prijs-knop typografie

en: Toggle Price Label Color
nl: Wissel prijs-label kleur

en: Tools
nl: Gereedschappen

en: Tooltip Background Color
nl: Tooltip achtergrond kleur

en: Tooltip Icon Color
nl: Tooltip Pictogram kleur

en: Tooltip Icon Size
nl: Tooltip Icoongrootte

en: Tooltip Text Color
nl: Kleur van Tooltip-tekst

en: Top
nl: Boven

en: Top Center
nl: Top midden

en: Top Left
nl: Top links

en: Top Rated Products
nl: Best beoordeelde producten

en: Top Ribbon Padding
nl: Lint opvulling boven

en: Top Right
nl: Top rechts

en: Top Shape Layer
nl: Bovenste vorm laag

en: Top Spacing
nl: Bovenste tussenruimte

en: Topography
nl: Topografie

en: Total Amount
nl: Totaalbedrag

en: Total Units
nl: Totaal aantal eenheden

en: Transform
nl: Transformeren

en: Transition
nl: Overgang

en: Transition Direction
nl: Transitierichting

en: Transition Speed
nl: Animatiesnelheid

en: Transition Speed should be less than the Delay value.
nl: Transitie snelheid moet lager zijn dan de waarde van vertraging

[ctx: Transition type.]
en: Slide
nl: Schuif

en: Transition value should be lower than Delay value.
nl: Overgangswaarde moet lager zijn dan vertragingswaarde.

en: Triangle
nl: Driehoek

en: Try to fix it yourself now
nl: Probeer het nu zelf te repareren

en: Twitter Button
nl: Twitter-knop

en: Typography
nl: Typografie

en: UI theme, pinned settings etc.
nl: UI thema, instellingen etc.

en: UPDATE UNAVAILABLE!
nl: UPDATE NIET BESCHIKBAAR!

en: UPDATES UNAVAILABLE! Please subscribe or enter your license key below to enable automatic updates.
nl: UPDATE NIET BESCHIKBAAR! Je inschrijven of je licentiesleutel hieronder invoeren om automatische updates te ontvangen.

en: UPDATES UNAVAILABLE! Your subscription is active but this domain has been deactivated. Please reactivate this domain in your account to enable automatic updates.
nl: UPDATES ZIJN NIET BESCHIKBAAR Je abonnement is actief, maar dit domein is gedeactiveerd. Activeer dit domein opnieuw in je account om automatische updates in te schakelen.

en: Ultra-Bold
nl: Ultra-vet

en: Ultra-Bold Italic
nl: Ultra-vet cursief

en: Unable to connect to GoDaddy Email Marketing. Please check your credentials.
nl: Niet mogelijk om te verbinden met GoDaddy Email Marketing. Controleer je logingegevens aub.

en: Unable to connect to Mad Mimi. Please check your credentials.
nl: Het is niet gelukt te verbinden met Mad Mimi. Controleer je inloggegevens.

en: Unable to find Themer, is it installed and activated?
nl: Kan Themer niet vinden. Is dit geïnstalleerd en geactiveerd?

en: Uncategorized
nl: Geen categorie

en: Underline
nl: Onderlijnen

en: Undo/Redo history is currently disabled.
nl: Geschiedenis van ongedaan maken / opnieuw uitvoeren is momenteel uitgeschakeld.

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: Unnamed Menu
nl: Naamloos menu

en: Unordered List (ul)
nl: Ongeordende lijst (ul)

en: Unrestricted Editing
nl: Ongelimiteerd bewerken

en: Unsigned
nl: Ongetekend

en: Untitled Preset
nl: Onbenoemde voorinstelling

en: Untitled Shape
nl: Onbenoemde vorm

en: Unzip Error: %s
nl: Unzip fout: %s

en: Update Global CSS/JS
nl: Werk globale CSS/JS bij

en: Updates &amp; Support Subscription
nl: Update en ondersteuning abonnementen

en: Updates for Beaver Builder will not work as you appear to have %1$s activated but you have no active subscription.
nl: Updates voor Beaver Builder zullen niet werken omdat u %1$s geactiveerd lijkt te hebben maar u heeft geen actief abonnement.

en: Updates for Beaver Builder will not work as you appear to have %1$s activated but your license is for %2$s version.
nl: Updates voor Beaver Builder zullen niet werken omdat u %1$s geactiveerd lijkt te hebben maar uw licentie is voor de %2$s versie.

en: Updates for Beaver Builder will not work as you appear to have %s activated but it is not in your available downloads.
nl: Updates voor Beaver Builder werken niet omdat het lijkt alsof %s is geactiveerd maar niet in de beschikbare downloads staat.

en: Updates for Themer will not work as you do not have a valid subscription for this plugin.
nl: Updates voor Themer zullen niet werken omdat je geen geldig abonnement hebt voor deze plugin.

[ctx: Upgrade message that displays in the templates tab in lite installs.]
en: Save and reuse your layouts or kick-start your creativity with dozens of professionally designed templates.
nl: Bewaar en hergebruik je layouts of kick-start je creativiteit met tientallen professioneel ontworpen templates.

en: Upload Date
nl: Upload datum

en: Upload Icon Set
nl: Upload icoon set

en: Upload a photo or display one from the media library.
nl: Een afbeelding uploaden of toon er een uit je mediabibliotheek.

en: Use Icon for Posts
nl: Gebruik pictogram voor berichten

en: Use Main Photo
nl: Selecteer Belangrijkste Afbeelding

en: Use Pagination
nl: Gebruik paginering

en: Use Standard Editor
nl: Gebruik de standaard editor

en: Use an easy drag-and-drop builder to edit content on this page.
nl: Gebruik een een gebruiksvriendelijke bouwer van het drag-and-drop-type om inhoud op deze pagina te bewerken.

en: Use image filename if left blank
nl: Gebruik bestandsnaam van afbeelding indien leeg gelaten

en: Use responsive settings in previews?
nl: Gebruik responsieve instellingen in voorvertoning?

en: Use the Add Content button to open the content panel and add new row layouts, modules or widgets.
nl: Gebruik de knop "Inhoud toevoegen" om het inhoud paneel te openen en voeg dan nieuwe rij-layouts, modules of widgets toe.

en: Use the Templates button to pick a new template or append one to your layout. Appending will insert a new template at the end of your existing page content.
nl: Gebruik de Templates button om een nieuwe template te selecteren of voeg een template toe aan je eigen layout. Wanneer je toevoegt zal de nieuwe template achter je bestaande inhoud geplaatst worden.

en: Use the action buttons to perform actions such as moving, editing, duplicating or deleting rows, columns and modules.
nl: Gebruik de actie buttons om rijen, kolommen of modules te verplaatsen, bewerken, kopiëren of verwijderen.

en: Use these settings to limit which builder features users can access.
nl: Gebruik deze instellingen om gebruikerstoegang tot de builder functionaliteit te beperken.

en: Use this setting to enable or disable templates in the builder interface.
nl: Schakel templates in of uit met behulp van onderstaande instelling.

en: Use this setting to override core builder templates with your templates.
nl: Gebruik deze instelling om standaard templates te overschrijven met je eigen templates.

en: Use this to normalize the height of your boxes when they have different numbers of features.
nl: Gebruik dit om de hoogte van de vakken gelijk te maken, indien ze een ongelijk aantal functies bevatten.

en: Used to identify this connection within the accounts list and can be anything you like.
nl: Gebruikt om deze verbinding in de lijst met gebruikersaccounts te identificeren en kan alles zijn wat je wil.

en: User Access
nl: Gebruikerstoegang

en: User Access Settings
nl: Gebruikerstoegang instellingen

en: User Capability
nl: Gebruikersmachtiging

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username from your Mautic application. Make sure it has `Full system access`. Best practice would be to set up a new user for each external site.
nl: De gebruikersnaam van je Mautic applicatie. Zorg er voor dat deze `Full system access` heeft. Het beste is om een aparte gebruiker aan te maken voor elke externe website.

en: Using CDN
nl: CDN gebruiken

en: Using Kit
nl: Kit gebruiken

en: Using license [ %1$s ] to register %2$s
nl: Gebruik licentie [ %1$s ] om %2$s te registreren

en: V4 Compatibility Mode
nl: V4 compatibiliteitsmodus

en: Validate Type
nl: Type valideren

en: Validate users with checkbox or in the background.
nl: Valideer gebruikers met selectievakje of in de achtergrond.

en: Validate users with checkbox or in the background.<br />Note: Checkbox and Invisible types use separate API keys.
nl: Valideer gebruikers met een checkbox of in de achtergrond. <br />Let op: Checkbox en Onzichtbaar types gebruiken afzonderlijke API sleutels.

en: Value should not exceed the total number of tab items.
nl: De waarde mag het totale aantal tabbladen niet overschrijden.

[ctx: Value unit for form field of time in seconds. Such as: "5 seconds"]
en: seconds
nl: seconden

en: Version
nl: Versie

en: Vertical
nl: Vertikaal

en: Vertical Alignment
nl: Verticale alignering

en: Vertical Orientation
nl: Verticale oriëntatie

en: Vertical Padding
nl: Verticale afstand

en: Video Description
nl: Video beschrijving

en: Video Link
nl: Videolink

en: Video Name
nl: Video naam

en: Video Thumbnail
nl: Video miniatuur

en: Video Type
nl: Video-type

en: Video URL (MP4)
nl: Video-URL (MP4)

en: Video URL (WebM)
nl: Video-URL (WebM)

en: Video embed code not specified.
nl: Video-insluitcode niet gespecificeerd.

en: Video not specified. Please select one to display.
nl: Video niet gespecificeerd. Selecteer er een om weer te geven.

en: View
nl: Bekijken

en: View Knowledge Base
nl: Bekijk kennisbank

en: View the Knowledge Base
nl: Bekijk Kennisbank

en: View your shopping cart
nl: Bekijk je winkelwagen

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Visit Account
nl: Account bezoeken

en: WARNING! You are about to delete a global template that may be linked to other pages. Do you really want to delete this template and unlink it?
nl: WAARSCHUWING Je staat op het punt om een algemene template te verwijderen die mogelijk aan andere pagina's is gekoppeld. Weet je zeker dat je deze template wilt verwijderen?

en: WP Multisite
nl: WordPress Multisite

en: WP Version
nl: WordPress versie

en: WP by default does not limit the amount of revisions. This setting will limit revisions to 10 for Layouts
nl: WP beperkt standaard het aantal revisies niet. Deze instelling beperkt het aantal revisies tot 10 voor lay-outs.

en: Warning! Changing the template will replace your existing layout. Do you really want to do this?
nl: Waarschuwing! Het veranderen van het template zal je bestaande layout vervangen. Weet je zeker dat je dit wilt doen?

en: Watch the Video
nl: Bekijk de Video

en: Waves
nl: Golven

en: We detected a possible issue here:
nl: We hebben hier een mogelijk probleem gedetecteerd:

en: We have detected that a premium version of Beaver Builder plugin is installed but not activated, so you're still using the free version of Beaver Builder.
nl: We hebben vastgesteld dat een premium-versie van de Beaver Builder-plug-in is geïnstalleerd maar niet geactiveerd, dus u gebruikt nog steeds de gratis versie van Beaver Builder.

en: We take pride in offering outstanding support.
nl: Wij zijn trots op het bieden van een uitmuntende support.

en: We will never collect any private data such as IP, email addresses or usernames.
nl: We slaan geen privégegevens op zoals ip adres, email adres of gebruikersnamen.

en: We're thrilled to announce Beaver Builder %1$s %2$s. Beaver Builder %1$s brings a number of workflow enhancements.
nl: We zijn verheugd om Beaver Builder %1$s %2$s aan te kondigen. Beaver Builder %1$s biedt een aantal workflow verbeteringen.

en: Weight
nl: Gewicht

en: Welcome
nl: Welkom

en: Welcome to Beaver Builder!
nl: Welkom bij Beaver Builder

en: Welcome! It looks like this might be your first time using the builder. Would you like to take a tour?
nl: Welkom! Het lijkt erop dat dit zou de eerste keer is dat je gaat bouwen met de bouwer. Wil je wellicht een rondleiding?

en: We’ve detected that your server does not have the PHP cURL extension installed. Ask your hosting provider to install it so you’ll be able to perform automatic updates without error.
nl: We hebben vastgesteld dat de PHP cURL extensie niet geïnstalleerd is op je server. Vraag je hosting provider dit te installeren zodat je automatische updates kan uitvoeren zonder problemen.

en: What kind of info will we collect?
nl: Welke informatie wordt verzameld?

en: What would you like to do?
nl: Wat zou je willen doen?

en: What's New in Beaver Builder
nl: Wat is er nieuw in Beaver Builder

en: When auto spacing is enabled, the builder will automatically adjust the margins and padding in your layout once the small device breakpoint is reached. Most users will want to leave this enabled.
nl: Wanneer automatische spatiëring is ingeschakeld, zal de bouwer automatisch de marges en opvulling in je layout aanpassen totdat op kleine apparaten het breekpunt wordt bereikt. De meeste gebruikers zullen dit ingeschakeld willen laten.

en: When disabled Font Awesome will NOT be enqueued, even if modules require it.
nl: Als Font Awesome is uitgeschakeld, zal het NIET worden geactiveerd, zelfs als modules het vereisen.

en: When disabled no Google Fonts will be enqueued or available in style options
nl: Indien uitgeschakeld zullen er geen Google lettertypes beschikbaar zijn in de stijlopties

en: When disabled you will not receive alerts for new posts on the blog
nl: Indien uitgeschakeld ontvangt u geen waarschuwingen voor nieuwe berichten op de blog.

en: When enabled a custom row shapes tab will be added to the Global Settings.
nl: Indien ingeschakeld wordt een tabblad Aangepaste rijvormen toegevoegd aan de Globale instellingen.

en: When enabled, columns assigned 50% width or less are limited to max width 400px when screen width reaches or goes below the small device breakpoint.
nl: Indien ingeschakeld, zijn kolommen met een breedte van 50% of minder beperkt tot de maximale breedte van 400px wanneer de schermbreedte kleiner of gelijk wordt aan apparaatbreekpunt.

en: When enabled, fields that are empty/blank will not be saved to the database.
nl: Indien ingeschakeld, worden lege/blanco velden niet opgeslagen in de database.

en: When typography unit is set to vh/vw this unit will be used to calculate the font size.
nl: Als de eenheid voor typografie is ingesteld op vh/vw dan zal deze eenheid gebruikt worden om de grootte van het lettertype te berekenen.

en: Where to display the number in relation to the bar.
nl: Waar het nummer in relatie tot de balk wordt weergegeven.

[ctx: Whether this is a global row, column or module.]
en: Global
nl: Algemeen

en: Which modules are used and how many times.
nl: Welke modules worden gebruikt en hoeveel

en: White label the Beaver Builder plugin using the settings below.
nl: Whitelabel de Page Builder plugin door de onderstaande instellingen te gebruiken.

en: White label the Beaver Builder theme using the settings below.
nl: Whitelabel het Page Builder thema door de onderstaande instellingen te gebruiken.

en: Wide
nl: Breed

en: Wide is for 1 column rows, compact is for multi-column rows.
nl: Breed is voor 1 kolom per rij, compact is voor multi-kolomrijen.

en: Width
nl: Breed

en: WooCommerce Menu Cart
nl: WooCommerce menu winkelwagen

en: WordPress Widgets
nl: WordPress widgets

en: Would you like to help us improve %s by sending anonymous usage data?
nl: Wil je ons helpen met verbeteren van %s door anonieme data gebruiksdata op te sturen?

en: X Position
nl: X positie

en: Y Position
nl: Y positie

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Yes
nl: Ja

en: Yes Please!
nl: Ja graag!

en: You appear to have the font awesome plugin configured to use svg icons, this currently is incompatible with Beaver Builder. You must switch to a webfont set/kit.
nl: Het lijkt erop dat de font awesome-plug-in is geconfigureerd om svg-pictogrammen te gebruiken. Dit is momenteel niet compatibel met Beaver Builder. Je moet overschakelen naar een webfont-set / kit.

en: You can activate the premium version on the %s.
nl: U kunt de premium-versie activeren op de %s.

en: You can choose a different photo that the slide will change to on mobile devices or no photo if desired.
nl: Je kunt een aan alternatieve afbeelding kiezen voor de dia op een mobiel apparaat of kies ervoor geen afbeelding weer te geven.

en: You can choose the subject of the email. Defaults to Contact Form Submission.
nl: Je kan het onderwerp van de e-mail kiezen. Standaardwaarde is "Contactformulier verzenden".

en: You cannot add <script> or <iframe> tag here.
nl: Je kan hier geen <script> of <iframe> tag toevoegen.

en: You currently have the free Beaver Builder plugin activated, no license is required.
nl: U heeft momenteel de gratis Beaver Builder-plug-in geactiveerd, er is geen licentie vereist.

en: You currently have two versions of Beaver Builder active on this site. Please <a href="%s">deactivate one</a> before continuing.
nl: Er zijn momenteel twee versies van Beaver Builder actief op deze site. Deactiveer <a href="%s">één versie</a> voordat je doorgaat.

en: You do not have permission to view this page.
nl: Je hebt geen toestemming om deze pagina te bekijken.

en: You haven't saved any revisions yet. Each time you publish a new revision will be saved here.
nl: Je hebt nog geen revisies bewaard. Elke keer je publiceert zal hier een nieuwe revisie bewaard worden.

en: You must <a%1$s>create an app</a> in iContact Pro to obtain an app ID and password. Please see <a%2$s>the iContact docs</a> for complete instructions.
nl: Je moet <a%1$s>een app maken</a> in iContact Pro om een app ID en wachtwoord te verkrijgen. Zie <a%2$s>de iContact documentatie</a> voor alle instructies.

en: You must <a%1$s>create an app</a> in iContact to obtain an app ID and password. Please see <a%2$s>the iContact docs</a> for complete instructions.
nl: Je moet <a%1$s>een app aanmaken</a> in iContact om een app ID en wachtwoord te verkrijgen. Kijk in de <a%2$s>iContact docs</a> voor de complete instructies.

en: You must accept the Terms and Conditions.
nl: Je moet de voorwaarden accepteren.

en: You must call the_content in the current theme template in order for Beaver Builder to work on this layout.
nl: U moet the_content in het huidige thema sjabloon aanroepen, zodat Beaver Builder met deze lay-out kan werken.

en: You must register a <a%1$s>Developer Account</a> with Constant Contact to obtain an API key and access token. Please see <a%2$s>Getting an API key</a> for complete instructions.
nl: Je moet een <a%1$s>Developer Account</a> bij Contstant Contact registreren om een API key en access token te verkrijgen. Bekijk <a%2$s>Een API key verkrijgen</a> voor de volledige instructies.

en: You submitted an invalid license. Non alphanumeric characters found.
nl: Ongeldige licentie ingevoerd. Non-alfanumerieke karakters gevonden.

en: YouTube Or Vimeo URL
nl: Youtube of Vimeo URL

en: YouTube or Vimeo
nl: YouTube of Vimeo

en: Your API Key can be found in your SendinBlue account under SMTP & API > API Keys > Version v3 > API KEY.
nl: Uw API Sleutel kan gevonden worden in uw SendinBlue account onder SMTP & API > API Sleutels > Versie v3 > API KEY.

en: Your API Token can be found in your Drip account under Settings > My User Settings. Or, you can click this <a%s>direct link</a>.
nl: Je vindt je API-token in je Drip-account onder Instellingen > Mijn gebruikersinstellingen. Je kunt hiertoe ook op <a%s>deze directe koppeling klikken</a>.

en: Your API URL can be found in your ActiveCampaign account under My Settings > Developer > API.
nl: Je API URL kan je terugvinden in je ActiveCampaign account onder My Settings > Developer > API key.

en: Your API key can be found in your ActiveCampaign account under My Settings > Developer > API.
nl: Je API key kan je terugvinden in je ActiveCampaign account onder My Settings > Developer > API.

en: Your API key can be found in your Campaign Monitor account under Account Settings > API Key.
nl: Je API key kun je terugvinden in je Campagne Monitor account onder Account Instelling > API key.

en: Your API key can be found in your Campayn account under Settings > API Key.
nl: Je vindt je API-code in je Campayn-account onder Instellingen > API-code.

en: Your API key can be found in your ConvertKit account under Account > Account Settings > API Key.
nl: Je vindt je API-code in je ConvertKit-account onder Accountinstellingen > API-code.

en: Your API key can be found in your GetResponse account under My Account > API & OAuth.
nl: Je API key kun je terugvinden in je GetResponse account onder My Account > GetResponse API.

en: Your API key can be found in your Hatchbuck account under Account Settings > Web API.
nl: Je API key kun je terugvinden in je Hatchbuck account account onder Account Settings > Web API.

en: Your API key can be found in your Infusionsoft account under Admin > Settings > Application > API > Encrypted Key.
nl: Je API key kun je terugvinden in je Infusionsoft account onder Admin > Settings > Application > API > Encrypted Key.

en: Your API key can be found in your Mad Mimi account under Account > Settings &amp; Billing > API.
nl: Je API key kun je terugvinden in je Mad Mimi account onder Account > Settings & Billing > API.

en: Your API key can be found in your MailChimp account under Account > Extras > API Keys.
nl: Je API key kun je terugvinden in je Mailchimp account onder Account > Extras > API Keys.

en: Your API key can be found in your Mailrelay account under Menu > Settings > API access.
nl: Je vindt je API-code in je Mailrelay-account onder Menu > Instellingen > API-toegang.

en: Your API key can be found in your Ontraport account.
nl: Je API sleutel kan gevonden worden in je Ontraport account.

en: Your API key from your GoDaddy Email Marketing account.
nl: Je API sleutel van je GoDaddy Email Marketing account.

en: Your APP ID can be found in your Ontraport account.
nl: Je APP ID kan gevonden worden in je Ontraport account.

en: Your Account ID can be found in your Drip account under Settings > Site Setup.
nl: Je vindt je account-id in je Drip-account onder Instellingen > Site instellen.

en: Your App ID can be found in the URL for your account. For example, if the URL for your account is myaccount.infusionsoft.com, your App ID would be <strong>myaccount</strong>.
nl: Je app ID kan gevonden worden in de URL van je account. Bijvoorbeeld, als je URL naar je account myaccount.infusionsoft.com is, dan is je app ID <strong>myaccount</strong>.

en: Your Company and Profile ID can also be found in the <a%1$s>iContact Pro API settings</a> under Account Information.
nl: Je bedrijfs- en Profiel ID kan ook gevonden worden in de <a%1$s>iContact Pro API instellingen</a> onder Account Information.

en: Your Constant Contact API key.
nl: Je Constant Contact API key.

en: Your Constant Contact access token.
nl: Je Constant Contact access token.

en: Your Message Placeholder
nl: Je bericht plaatsaanduiding

en: Your changes are saved
nl: Je wijzigingen zijn bewaard

en: Your email
nl: Uw e-mail

en: Your iContact Pro Company ID.
nl: Je iContact Pro bedrijfs-ID.

en: Your iContact Pro Profile ID.
nl: Je iContact Pro profiel ID.

en: Your iContact Pro app ID.
nl: Je iContact Pro app ID.

en: Your iContact Pro app password.
nl: Je iContact Pro app wachtwoord.

en: Your iContact Pro username.
nl: Je iContact Pro gebruikersnaam.

en: Your iContact app ID.
nl: Je iContact app ID.

en: Your iContact app password.
nl: Je iContact app wachtwoord.

en: Your iContact username.
nl: Je iContact gebruikersnaam.

en: Your message
nl: Uw bericht

en: Your name
nl: Uw naam

en: Your phone
nl: Uw telefoonnummer

en: Your reCAPTCHA Site or Secret Key is missing!
nl: De Site- of Geheime sleutel van reCAPTCHA ontbreekt!

en: aside
nl: terzijde

[ctx: current blog name]
en: Cleared the Beaver Builder cache for blog %s
nl: De Beaver Builder cache leeggemaakt voor blog %s

[ctx: current blog name]
en: Rebuilt the theme cache for blog %s
nl: De thema cache herbouwen voor blog %s

en: documentation
nl: documentatie

en: example@mail.com
nl: voorbeeld@mail.com

en: first_option Price Button Color
nl: eerste_optie Kleur prijsknop

en: has detected a plugin conflict that is preventing the page from saving.
nl: heeft een plugin conflict gedetecteerd waardoor de pagina niet kan worden opgeslagen.

en: http://www.example.com
nl: http://www.voorbeeld.com/

en: http://www.example.com/my-photo.jpg
nl: http://www.voorbeeld.nl/mijn-foto.jpg

en: https://www.example.com/my-photo.jpg
nl: https://www.example.com/mijn-foto.jpg

en: per Year
nl: Per jaar

en: reCAPTCHA Error:
nl: reCAPTCHA-fout:

en: reCAPTCHA Field
nl: reCAPTCHA-veld

en: second_option Price Button Color
nl: tweede_optie kleur prijsknop

en: section
nl: Deel
